«Крістал Пелес» – «Челсі»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

22:00, 12 лют 2024
Відомий український журналіст-інсайдер і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч англійської Прем’єр-ліги «Крістал Пелес» – «Челсі».

Робити прогнози на матчі «Челсі» справа невдячна. Команда часто впускає ті матчі, в яких мала б спокійно брати своє, а подекуди виграє там, де на неї мало хто ставить. Не вистачає «пенсіонерам» класу, в них просто набір сильних футболістів, які індивідуально витягують окремі дуелі. Такі як кубкові, наприклад. Де або пан, або пропав. У них лондонцям виступи вдаються, на відміну від АПЛ.

А у головному турнірі вище середини їм не вдасться вже здійнятися у таблиці. Це очевидно зі стабільно нестабільних результатів. Найближча спроба здобути перемогу – у столичному дербі з «Крістал Пелес», одним з найбільш сприятливих опонентів в історії очних зустрічей. Навіть останніми роками при всій важкості турнірного становища «Челсі» брав максимум. Якщо вдасться і цього разу, це буде 13 поспіль випадок, а отже і найдовша переможна серія в протистояннях з одним суперником.

Хлопці Ходжсона у цьому сезоні лише двічі змогли стрибнути вище голови, відібравши очки у двох манкуніанських суперників. А в решті матчів не вражали. Особливо з командами, які звикли грати в агресивний футбол зі швидкими переходами між зонами. «Челсі» може постаратися запропонувати бодай швидкість, якої в його виконавців не бракує. А це вже як мінімум один вагомий фактор для успіху.

Ординар: Програш
АПЛ. 24-й тур
22:00/12 лют
«Крістал Пелес» – «Челсі»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі