«Колос» – «Дніпро-1»: прогноз і ставка Максима Гіленка

18:00, 31 бер 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч української Прем’єр-ліги «Колос» – «Дніпро-1».

Цікаво було б ці тижні побути на тренуваннях «Дніпра-1», помилуватись тим, як Юрій Максимов планує виводити команду із кризи.

Вона, криза, не те щоб катастрофічна (з катастрофи Юрій Вільович якраз витягував команду восени), але не дуже зрозуміло, як із неї виходити. У команди дуже обмежений склад, вона змушена грати весь сезон в 11-12 осіб – немає ані конкуренції, ані варіативності. І коли суперники до однієї моделі гри пристосувалися, стає неясно, як здобувати перемогу. Молодь розчаровує, того ж таки Ківінду тренер після того, як випускає на заміни, змушений міняти назад. Ну і Філіппов, при всій повазі до нього – не Довбик, витягувати матчі для команди одноосібно він не вміє.

І саме в цей час «Дніпру-1» грати проти найвишколенішого, наскладнiшого захисту в лізі. «Колос», по-перше, суто математично пропустив найменше в лізі, а по-друге, дуже в багатьох матчах задовольняється нічиєю. З віце-чемпіоном країни Вишняка точно влаштовуватиме той самий рахунок, який горітиме на табло на першій секунді – і він може вибудувати всю гру на утриманні нулів. Тим більше, що він навіть форварда підписав під таку гру: двометровий Паулаускас чудово бореться за м’яч і впевнено став першим кордоном оборони.

Ординар: Виграш
УПЛ. 22-й тур
18:00/31 бер
«Колос» – «Дніпро-1»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі