«Колорадо» – «Тампа-Бей»: прогноз і ставка Олексія Андронова

03:00, 19 чер 2022
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч національної хокейної ліги (НХЛ) «Колорадо» – «Тампа-Бей».

Стартував фінал Кубка Стенлі. Багато експертів упевнені, що ця серія має стати дуже гарною.

Грає «Тампа», яка у разі перемоги втретє поспіль може претендувати на титул «команди-династії».

«Колорадо» вже давно сильно виступає у своїй конференції, але найчастіше це все стосувалося регулярного чемпіонату. Здається, що пазл склався. Молоді гравці вже подорослішали.

Перший матч у Денвері вийшов двозначним. Андрій Василевський вперше у кар’єрі пропустив три шайби за перший період. Думаю, що це пов’язано все ж таки з місцем проведення матчу, середньогір’ям, і необхідністю акліматизації.

«Колорадо» з перших хвилин почав йти вперед і змушувати суперника багато бігати. Припускаю, що до другої гри, яка пройде знову в Денвері, акліматизації вже має пройти. «Тампа» має виглядати краще. Ще одна історія у цій серії – це гра воротарів.

Василевський все ж таки сильніший за будь-якого з воротарів «Колорадо» Дарсі Кюмпер пропустив три шайби за перші 14 кидків. Звідси й моя ставка. Варто чекати на верховий хокей, у тому числі від «Тампи», тому індивідуальний тотал гостей більше 2,5 шайби. Впевненість 8 за 10-бальною системою.

Ординар: Програш
Кубок Стенлі
03:00/19 чер
«Колорадо» – «Тампа-Бей»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі