«Клермон» – «Ніцца»: прогноз і ставка Вадима Скічка

18:05, 21 лис 2021
Новачок Ліги 1, «Клермон», жваво почав, але нині має три поспіль програні матчі. «Ніцца» теж поступилася минулого туру, але загалом у «Орлят» ситуація куди краща. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко знає рецепт завдяки якому господарі можуть сподіватися на позитивний результат матчу.

«Клермон» так круто розпочав сезон, що до п’ятого туру перебував у зоні єврокубків. Подальші результати новачків були гріші й вони поступово опустилися у долішню частину таблиці. Але я спостеріг одну особливість яка притаманна команді Паскаля Гастьєна. «Клермон» останнім часом полюбив забивати до перерви – так було з «Монако», «Лор’яном» і «Ліллем». А вже після цього розпочалася та безславна серія поразок.

В свою чергу «Ніцца» у програних матчах з «Лор’яном» і «Труа» пропускала у першому таймі. Така ж невдача спіткала «Орлят» у нещодавніх матчах з «Ліоном», «Марселем» і «Анже». Я веду до того, що «Ніцца» може бути вразливою на старті гри та ще й виїзної та ще й без лідера оборони Данте.

Ординар: Виграш
Ліга 1
18:05/21 лис
«Клермон» - «Ніцца»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
345
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі