Клара Таусон – Ольга Данилович: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

14:00, 07 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Рим, де між собою зіграють Клара Таусон – Ольга Данилович.

Клара Таусон

Таусон була та залишається тенісисткою з безмежним потенціалом. Уже в 18 років, вона перемагала на рівні WTA і трималася в топ-50. Але останні роки данка веде боротьбу з травмами, стабільно пропускаючи по 3-4 місяці за сезон. З такою тенденцією важко залишатися конкурентоспроможною на високому рівні, але у неї виходить, оскільки Клара хоч і зі скрипом, але все ж у сотні найкращих гравців. Таусон сповідує силовий теніс, вона потужно б’є по м’ячу і намагається загострювати навіть із найважчих позицій на корті, не боячись помилитися. Варто виділити й варіативну подачу тенісистки, яка допомагає набирати легкі очки. Клара впевнено почувається на всіх типах покриттів, але все ж більшість важливих перемог припали на хард.

Ольга Данилович

Коли Данилович виходить на корт вмотивованою та перебуває в оптимальній формі, то вже після кількох геймів виникає питання, як ця дівчина не бореться за титули на високому рівні. Ольга має в арсеналі все необхідне, щоб у перспективі претендувати щонайменше на десятку рейтингу, а не як зараз, раз у раз намагатися потрапити й утриматися в топ-100. Головна проблема сербки на шляху до прогресу полягає в нестабільності. Данилович не здатна на одному рівні грати від матчу до матчу, з цієї причини часто зазнає несподіваних поразок та провалює важливі змагання.

Розбір поєдинку

Данилович підходить до матчу в оптимальній формі, вона адаптувалася до ґрунтових покриттів і вперше за довгий час демонструє впевнену гру. Нічого подібного не можна сказати про Таусон, яка в першому колі отримала травму. Попри це Шарма не довела матч до перемоги. Корти в Римі повільні, тому гравцям важливо перебувати в оптимальній формі. Якщо Таусон вийде сьогодні на корт, у такій формі та з травмою вона не зможе протистояти Данилович.

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Ординар: Програш
WTA Рим
14:00/7 тра
Клара Таусон - Ольга Данилович
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі