Клара Бюрель – Еліна Світоліна: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

17:00, 22 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Страсбург, де між собою зіграють Клара Бюрель – Еліна Світоліна.

Клара Бюрель

У цьому сезоні Бюрель пробує свої сили на високому рівні. Як би тенісистка не намагалася поліпшити результати, але вона всього кілька разів проходила перші стадії турнірів, в решту часу тільки програвала. Клара, як і раніше, тримається в топ-50, оскільки захист більшості рейтингових очок попереду, але з такою грою це виглядає практично неможливо. В ігровому плані Бюрель здатна додати у всіх аспектах, але вже зараз вона має варіативну й ефективну подачу (навіть на ґрунті), також здатна і швидко завершувати розіграші, і діяти від глухої оборони. Але Клара часто стає заручницею своїх емоцій, після кількох невдач вона починає нервувати, злитися і не знаходить собі місця на корті. У такому стані тенісистка в рази більше припускається невимушених помилок.

Еліна Світоліна

Світоліна посідає 17-й рядок рейтингу WTA-туру. Від українки чекають перемог на найвищому рівні, але поки що рівень гри не дає змоги цього робити, особливо у 2024 році. Еліна мало часу проводить на турнірах, відсутність постійної ігрової практики позначається на стабільності тенісистки. Останні матчі проти атакувальних тенісисток показали, чому Еліна прагне перебудувати свою гру на більш агресивну. Українка більше не рухається настільки впевнено кортом, як це вона робила кілька років тому. Світоліна надто втомлюється в глухій обороні, не настільки впевнено відчуває м’яч під час захисту та вимушено намагається перехоплювати ініціативу.

Розбір поєдинку

Мені важко зрозуміти, що відбувається з Бюрель останнім часом. В одному матчі вона веде боротьбу на корті до останнього гейму та чіпляється за кожен м’яч, але потім наступного дня не викладається і серіями відправляє м’ячі по аутах. Очікую, що Світоліна з перших геймів заволодіє ініціативою на корті та диктуватиме хід матчу. Якщо українка відіграє чисто, не буде багато помилятися, вона виграє у двох сетах. Пропоную поставити на брейки від Світоліної.

Конкурс до фіналу Ліги Європи «Аталанта» – «Баєр»: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
WTA Страсбург
17:00/22 тра
Клара Бюрель - Еліна Світоліна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі