Каспер Рууд – Стефанос Циципас: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

16:00, 14 кві 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч ATP Монте-Карло, де між собою зіграють Каспер Рууд – Стефанос Циципас.

Каспер Рууд

Щойно стартував ґрунтовий відрізок сезону, як Рууд відразу ж на слуху. В Ешторілі він несподівано поступився Мартінесу Портеро, але в Монте-Карло показує зовсім інший рівень гри. Каспер наочно демонструє всі ігрові зміни, завдяки яким здатен конкурувати навіть із лідерами туру. Подача, більш атакувальна гра та стабільний форхенд – ключові аспекти у грі тенісиста. У півфіналі Монте-Карло Рууд здобув знакову перемогу над Джоковичем. Матч із сербом розкрив і слабкі сторони тенісиста, йдеться про втрату концентрації. Наразі Каспер за крок від найбільшого титулу в кар’єрі.

Стефанос Циципас

Минулого року Циципаса часто критикували за зміну пріоритетів. Якщо раніше грек був націлений лише на кар’єрі, то після початку стосунків із Бадосою відверто заявив, що готовий більше не виграти жодного титулу, якщо це ціна їхнього кохання. Свій титул Стефанос все ж виграв, але це не допомогло йому втриматися в топ-10. У цьому сезоні результати та гра Циципаса не покращилися, але турнір у Монте-Карло може все змінити. Стефаносу не вистачає впевненості, а титул на такому рівні здатен це виправити.

Розбір поєдинку

На нас чекає класичний ґрунтовий поєдинок, де кожен із гравців має в арсеналі величезну кількість різноманітних ударів. Варто очікувати багато затяжних розіграшів, боротьби та брейків. В останніх матчах Рууда частково підводить друга подача, але норвежець має унікальну особливість демонструвати неймовірну стабільність у важливих матчах (що не завжди йому допомагає), тому у фіналі не чекаю подвійних від Каспера.

Ординар: Виграш
ATP Монте-Карло. Фінал
16:00/14 кві
Каспер Рууд - Стефанос Циципас
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
ATP Монте-Карло. Фінал
16:00/14 кві
Каспер Рууд - Стефанос Циципас
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі