Каролін Долхайд – Даяна Ястремська: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

23:00, 27 лют 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Сан-Дієго, де між собою зіграють Каролін Долхайд – Даяна Ястремська.

Каролін Долхайд

Минулого сезону Долхайд дебютувала в топ-50. Американці вдалося це зробити завдяки успіхам на великих змаганнях, де вона неодноразово грала у фінальних стадіях. Але проблеми Каролін залишилися ті самі, тенісистка ледве проводить навіть кілька поєдинків на одному рівні. У невдалий день Долхайд може поступитися будь-якій суперниці, багато в чому через свої ж невимушені помилки. У 2024 році Каролін буде важко втримати високі позиції в рейтингу, їй вперше в кар’єрі доведеться захищати наскільки багато очок.

Долхайд прагне з першого розіграшу почати домінувати на корті. Але подібна активність призводить до великої кількості помилок. Каролін має потужну подачу, але вона занадто часто подає в тіло, через що суперниці мають змогу повертати багато м’ячів. Американка також має проблеми з бекхендом.

Даяна Ястремська

Новий сезон розпочався для Ястремської неймовірним чином. Українка здійснила сенсацію на Відкритому чемпіонаті Австралії, діставшись до півфінальної стадії. Даяна не лише гучно заявила про себе, а й значно покращила становище в рейтингу – 33-й рядок. Очікувано, після такого тріумфу в тенісистки почався спад, вона провалила останні змагання, показавши слабку гру.

Ястремська не зраджує собі, вона, як і раніше, діє на корті тільки в атакувальній манері. Українка намагається атакувати з будь-яких позицій. У 2024 році Даяна покращила подачу, перший м’яч дозволяє їй вигравати багато легких очок.

Розбір поєдинку

Обидві тенісистки з потужною подачею, діють на корті лише в атакувальній манері, припускаючись багато помилок. При цьому і Долхайд, і Ястремська не здатні навіть два сети провести без перепадів. Очікую, що Каролін нав’яже боротьбу.

Ординар: Програш
WTA Сан-Дієго
23:00/27 лют
Каролін Долхайд - Даяна Ястремська
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі