«Кайзерслаутерн» – «Байєр»: прогноз і ставка Максима Гіленка

21:00, 25 тра 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про фінальний матч Кубка Німеччини «Кайзерслаутерн» – «Байєр».

В один день на матчі фіналів національних кубків вийдуть одразу дві команди (армії? пекла?) «Червоних дияволів» – і, треба сказати, обидві будуть явними андердогами.

«Кайзерслаутерн» до останнього часу претендував на вже унікальні досягнення. Було б смішно переносити стикові матчі за право не вилетіти до третьої (!) ліги через фінал Кубка Німеччини. Було б зовсім вже трагікомедією виходити на фінал у статусі команди третьої ліги, бо вилетіли безпосередньо. Ані того, ані іншого все-таки не сталося, «Червоні дияволи» наприкінці все-таки вилізли на 13-те місце – але все одно, навіть про проблиски «відродження величі» команди, яка в дев’яності двічі брала Бундеслігу, можуть говорити лише ті, хто за сучасним «Кайзерслаутерном» не стежить.

Легендарна команда переживає найгірші часи у своїй історії. Якщо до 2006-го вони взяли участь майже у всіх сезонах за всю історію вищої ліги, а потім десять років переміщалися між Першою та Другою бундеслігами, то останні роки їм доводилося спробувати на смак та третю лігу. З неї «Червоні дияволи» повернулися лише два роки тому.

«Байєр», звичайно, дуже боляче отримав у фіналі Ліги Європи, але тільки вищою буде його мотивація закінчити сезон красиво. «Кайзерслаутерну» в заслугу навіть міцну оборону не поставиш (64 пропущені за сезон Другої бундесліги – тільки «Оснабрюку» забили більше), тож «Фармацевти» сьогодні мають покуражитися.

Ординар: Програш
Кубок Німеччини. Фінал
21:00/25 тра
«Кайзерслаутерн» – «Байєр»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі