Кайла Дей – Жуксюан Бай: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

14:00, 20 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Рабат, де між собою зіграють Кайла Дей – Жуксюан Бай

Кайла Дей

Минулого сезону Дей продемонструвала, що дебютувати в топ-100 можна тільки завдяки одним результатам на рівні ITF. Для цього необхідно їздити з турніру на турнір і виступати з повною самовіддачею. Кайла виграла кілька престижних титулів на ITF та безліч разів грала у фінальних стадіях. Все це допомогло дебютувати в еліті тенісу. Цього сезону американка намагається більше часу проводити у WTA-турі, набираючись досвіду виступів на високому рівні. Але результати тенісистки залишають бажати кращого, вона чергує перемоги з поразками і продовжує втрачати позиції в рейтингу. При цьому в грі Дей почався спад, вона нічого не показує на корті, крім великої кількості помилок.

Жуксюан Бай

Минулого сезону Бай просунулася в рейтингу більш ніж на 250 позицій. Представниця Китаю виграла чотири титули на рівні ITF, завдяки чому опинилася в сотні найкращих. Жуксюан – талановита тенісистка, яка діє на корті нестандартно. Вона грає в силовій манері, вкладаючись в удари і домінуючи на корті. Бай володіє потужною подачею, вона може бити по м’ячу і плоско, і збивати темп. Крім цього, в арсеналі тенісистки гарматна подача. Але головна проблема Жуксюн полягає в тому, що вона не здатна тримати концентрацію протягом усього поєдинку. Тому може програти навіть виграшний матч.

Розбір поєдинку

Мені подобається друга подача Бай, вона подає плоско в тіло, уникаючи невиправданого ризику та подвійних помилок. У середньому китаянка допускає за матч менше однієї подвійної, що неймовірний показник для жіночого тенісу. Не чекаю подвійних від китаянки і в цій зустрічі.

Ординар: Програш
WTA Рабат
14:00/20 тра
Кайла Дей - Жуксюан Бай
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі