Йоханна Конта – Маргарита Гаспарян. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

18:00, 28 сер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Йоханна Конта – Маргарита Гаспарян у другому колі US Open, який проходить в Нью-Йорку. Поєдинок відбудеться в середу, 28 серпня. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі британка виграє в двох сетах.

Непросто Маргариті Гаспарян після травми, отриманої на Вімблдоні. До приїзду на US Open вона жодного матчу не зуміла виграти. І тільки тут вийшло обіграти Прісциллу Хон з Австралії, яка пройшла в сітку як «лакі-лузер». Зрозуміло, що до найкращої форми Гаспарян зараз дуже далеко.

Йоханна Конта на старті турніру обіграла Дашу Касаткіну. Три сети знадобилося британці. Але, насправді, грала вона дуже добре. У другому сеті раптово трапився провал, різко втратила впевненість Конта, стала багато помилятися. Але потім зібралася. Думаю, це теж йде від того, що вона невдало провела відрізок сезону перед стартом US Open. Але перемога над Касаткіною додасть їй упевненості в собі.

Повторюся, по грі Конта сподобалася, вона атакує, щільно б’є з задньої лінії, рухається добре. Думаю, що Ріта Гаспарян зараз не в тому стані, щоб поборотися. Поставлю на перемогу британки в двох сетах.

Ординар: Виграш
US Open - 2019. 2-е коло
18:00/28 сер
Йоханна Конта - Маргарита Гаспарян
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0