Італія – Угорщина: прогноз і ставка Артема Франкова

21:45, 07 чер 2022
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий журналіст і головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков підготував прогноз на матч Ліги націй Італія – Угорщина.

Матч другого туру у групі, де також грають Англія та Німеччина. Угорці потрапили до другої групи смерті поспіль – на Євро у них були Німеччина, Франція та Португалія! Треба сказати, мадярська збірна і не думає ховатися в жито та розслабляти булки – вона просто звикла до перебування на такому рівні, хоч і не може зрівнятися сама з собою рівня минулих років, особливо 50-х років. Англійцям угорці протиставили енергійну контратакувальну гру та досягли успіху. Команда Марка Россі не лише перемогла фіналістів Євро, але й не поступилася їм за жодними статистичними показниками, зокрема, ударами по воротах. Це, звичайно, не 7:1 у 1954 році, але за важливістю – анітрохи не менше!

Збірна Угорщини зібрана з дуже посередніх виконавців, але кожен знає свій маневр і б’ється неначе востаннє; в той же час «трійка нападу, що лаЇться з німецьким акцентом» Шаллаї – Салаї – Собослаї здатна спантеличити суперника будь-якого рівня.

Італійці, судячи з акуратної та надійної гри з німцями, трохи прийшли до тями після аргентинського погрому у Фіналіссимі, але, звичайно, їхній склад не вражає ні з якого боку. Роберто Манчіні явно пустився у всі тяжкі у плані експериментів – Джанлука Скамакка («Сассуоло») у центрі нападу, на заміну йому виходить Маттео Канчельєрі («Верона»)!
Зізнатися, тут хочеться спробувати зловити щось на кшталт непрограшу гостей за 3,05 – якщо, звісно, угорці не пересвяткували перемогу над англійцями.

Кофи на результат: 1,41 – 4,80 – 8,50

Моя ставка: тотал менше 2,5 за 1,88. Піду від злого і тим зроблю добре!

Ординар: Програш
Ліга націй
21:45/7 чер
Італія – Угорщина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі