Італія – Туреччина: прогноз і ставки | Простежуємо тренди очних дуелей

22:00, 04 чер 2024
«Стадіо Ренато Далл’Ара» приймає гостей із південного сходу Європи. Розглянемо, чи вдасться чинному чемпіону Європи зберегти безпрограшну тенденцію у протистояннях із міцним середняком континенту.

Усі ми пам’ятаємо Туреччину зразка Євро 2020. Повний хаос в обороні, а розриви між лініями півзахисту і оборони катастрофічні. Власне, зміна тренера (Гюнеша на Монтеллу) не особливо змінила структуру «місячних зірок». У відбірному циклі турки відіграли більш злагоджено у побудові атак, але якщо говорити про оборону, частково пощастило з рівнем опозиції, котрій не вистачило класу карати Чалханоглу і компанію за низку помилок. А ось Австрії в контрольному поєдинку сповна вдалося продемонструвати, з чого зліплена Туреччина під керівництвом Монтелли (6:1).

Зміна поколінь катастрофічно вдарила по «Скуадрі Адзуррі». Манчіні не впорався із завданням зберегти ім’я збірної, тоді як на допомогу був покликаний геній тактики Спаллетті. Не сказати, що у відборі ми побачили суттєві зміни. Швидше констатуємо факт того, що сучасна Італія значно поступається в класі англійцям, при цьому не без допомоги суддів представник Середземномор’я кваліфікувався на форум, встоявши наприкінці поєдинку з Україною. Із зірок топ-величин у сучасній «лазурній команді» можна з натяжкою назвати К’єзу і Бареллу, котрі в сьогоденні глобально не вплинуть на долю італійців в боротьбі за високі місця. Наразі, навіть у топ-5 Європи італійцям немає місця.

Вкрай цікаво буде спостерігати за битвою двох італійських умів по обидва боки барикад. Те, в якому стилі за останні три роки грають турки, штовхає виключно у бік забитих м’ячів у прийдешній дуелі. Повертаючись до контрольного поєдинку проти Австрії в березні – Рангнік попросту задавив інтенсивністю «місячних зірок» й ті посипалися під тиском. Італії за рахунок налагодженої системи, інтенсивності на флангах й тактичної гнучкості здатна переграти Туреччину на прикладі форуму трирічної давності. Ти м не менш, у гол турків з Монтеллою на чолі також віримо. Впевненість у своїх силах талановите покоління Туреччини відчуло у відборі, залишивши позаду себе Хорватію.

Ординар: Програш
Товариський матч
22:00/4 чер
Італія – Туреччина
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Товариський матч
22:00/4 чер
Італія – Туреччина
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі