Італія – ​​Німеччина. Прогноз Олексія Андронова

21:45/15 лис '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч Італія – Німеччина. Це товариська зустріч збірних команд. Гра відбудеться у вівторок ввечері на стадіоні «Сан-Сіро» в Мілані. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі зможуть відзначитися обидва суперники.

Товариський матч. Німці останнім часом прохолодно ставляться до товариських ігор. Але ось якраз з Італією видали один з найкращих матчів року. Це було навесні, і тоді Німеччина обіграла Італію в Мюнхені з рахунком 4:1. З тієї пори багато, звичайно, змінилося. В принципі, є маса гравців, яких тренерам не потрібно перевіряти в контрольних зустрічах. І в таких матчах шанси отримують ті футболісти, про яких ми менше знаємо. У Італії зараз взагалі майже нова команда. Цікаво подивитися, як буде виглядати Італія проти такого сильного суперника.

Мені здається, що потрібно відштовхуватися від того, що ніхто в обороні сидіти не буде. Та й оборонні побудови не будуть основними. Обираю на цей матч ставку «обидві команди заб’ють». Голів тут має бути багато.

Ординар: Програш
Італія - ​​Німеччина
15.11.2016 21:45 ЕЕТ
Збірні. Товариський матч
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0