Іспанія – Франція: прогноз і ставка Роберто Моралеса

21:45, 10 жов 2021
Відомий український журналіст, коментатор відеосервісу MEGOGO і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Роберто Моралес підготував прогноз на матч за третє місце у Лізі націй Іспанія – Франція.

Великий фінал має бути шансом для часткової реабілітації обох збірних після Євро-2020. Особливо для Франції. Хоча й Іспанія пережила чимало розчарувань цього року – вона була фаворитом молодіжного Євро (там грали чимало представників головної команди), дорослого і з амбіційно йшли за золотом Олімпіади у Токіо. Щоразу з хорошою грою Іспанія не досягала успіху через погану реалізацію моментів.

Сила Франції у тривалій роботі головного тренера та індивідуальній силі футболістів. Можливо, нині «Ле Бльо» має найкращий підбір виконавців у світі і це в поєднані з великою кількістю сильних резервістів. Внутрішні чвари серйозно вдарили по команді на Євро. Нині ж ситуація заспокоїлася і матч проти Бельгії показав хорошу стійкість колективу.

Моя ставка буде на те, що Іспанія візьме титул. На великих турнірах (чемпіонати світу, Європи) Луїс Енріке та його зграя постійно нариваються на те, що проти них знаходять ефективні елементи протидії, а постійний пошук нових ідей самим наставником «Ла Рохи» призводить до того, що команда не встигає адаптуватися до нових вимог. Проте формат турніру Ліги націй дозволяє достатньо несподівано діяти проти суперників. Саме тому вірю в підопічних Луїса Енріке.

Ординар: Програш
ЛІга націй. Фінал
21:45/10 жов
Іспанія – Франція
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Покращені коефіцієнти
0% маржа від БК Marathonbet
Маржа у ставках на спорт (також називається комісією) – це прибуток, який букмекер отримує з певного маркету. 0% маржа* означає, що букмекер не утримує комісію на відповідних маркетах і пропонує клієнтам вигідніші коефіцієнти.
35
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі