Ісландія – Німеччина: прогноз і ставка Олексія Андронова

21:45, 08 вер 2021
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч кваліфікації до чемпіонату світу 2022 року Ісландія – Німеччина.

Нова збірна Німеччини, як і очікувалося, вийшла командою досить цікавою. Свій перший матч у збірної Ліхтенштейну вона виграла всього 2:0. Проте, в Німеччині ніхто не говорив, що збірна грала в катастрофічний футбол, а дали спокійно підготуватися до матчу з лідером групи Вірменією, й Німеччина відповіла на всі питання в цьому матчі.

Природно, що в Ісландію вони їдуть за черговою перемогою. Кращі часи збірної Ісландії, на мій погляд, позаду. Піком був чемпіонат Європи 2016 року, на чемпіонаті світу вже було все не так яскраво й весело, а зараз йде ціле покоління, збірна оновлюється.

Мені здається, що німці явні фаворити цього матчу. Думаю, що вони не задовольняться одним забитим м’ячем, тому хороший варіант – ставка на перемогу збірної Німеччини з форою (-2) з коефіцієнтом 2,06. Ця збірна Німеччини, молода та «люта», отримує задоволення від своєї якісної гри в атаці. Коефіцієнт впевненості у ставці – 8 з 10.

Ординар: Виграш
Чемпіонат світу-2022. Кваліфікація
21:45/8 вер
Ісландія – Німеччина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі