Іга Швьонтек – Медісон Кіс: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

17:00, 02 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Мадрид, де між собою зіграють Іга Швьонтек – Медісон Кіс.

Іга Швьонтек

У 2024 році вболівальники познайомилися з новою версією Швьонтек. Полька відійшла від комбінаційного тенісу, тепер вона діє на корті в атакувальній манері, намагаючись кожним ударом тільки загострювати. Іга стала більш видовищно проводити матчі, але водночас безслідно зникла стабільність тенісистки, завдяки якій вона домінувала в турі останні сезони. Швьонтек стала набагато більше припускатися невимушених помилок, при цьому більшість із них у стилі Соболенко і Рибакіної, коли полька заплющує очі та з усієї сили б’є по м’ячу. Полька змінила й підкидання м’яча, стала подавати агресивніше першим м’ячем.

Медісон Кіс

Кіс завжди пророкували успішну кар’єру, називаючи її спадкоємицею Серени Вільямс. Але американка поки не зуміла реалізувати свій потенціал, причина в постійних проблемах зі здоров’ям. Ще не було сезону, коли б Медісон не пропустила щонайменше 3-4 місяці через травми. Без постійної ігрової практики важко боротися за великі титули, особливо враховуючи стиль гри Кіс. Тенісистці важливо відчувати м’яч, оскільки вона діє на корті в атакувальній манері, володіючи одним із найпотужніших форхендів у турі. Слід виділити й подачу Медісон, перший м’яч летить близько 190 км, що рідкість для жіночого тенісу. На даний момент Кіс знову набирає форму після чергової травми.

Розбір поєдинку

Швьонтек подала за турнір лише три ейси, при цьому зробила це в першому поєдинку, наступні затяжні матчі були без подач навиліт. Ефективність першого м’яча польки залишає бажати кращого, вона занадто часто подає в тіло. Не думаю, що їй під силу подати два і більше ейсів Кіс. Варто придивитися до ставки на те, що тенісистка, яка подає, не програє гейм під нуль. Для Кіс це буде зробити практично неможливо. Виконати подібне буде складно й для польки, оскільки у Медісон потужна подача і вона адаптувалася до місцевих умов.

Конкурс до півфінальних матчів єврокубків: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
WTA Мадрид
17:00/2 тра
Іга Швьонтек - Медісон Кіс
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
WTA Мадрид
17:00/2 тра
Іга Швьонтек - Медісон Кіс
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі