Іга Швьонтек – Коко Гауфф: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

16:00, 06 чер 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Ролан Гаррос, де між собою зіграють Іга Швьонтек – Коко Гауфф.

Іга Швьонтек

Швьонтек проводить один із найкращих ґрунтових відрізків у кар’єрі. Польці вперше в кар’єрі підкорився Прем’єр у Мадриді, який вона виграла з великими зусиллями. Це допомогло Ізі зміцнити впевненість у власних силах. Після цього тенісистка не лише покращила результати, а й повернулася до колишнього стилю гри. Швьонтек знову відіграє на корті в комбінаційній манері, роблячи акцент не на міць, а на тактичну перевагу над багатьма суперницями. Після цього полька виграла Рим, а тепер і за крок від перемоги на Відкритому чемпіонаті Франції. У другому колі Швьонтек була близька до сенсаційної поразки Осаці, але відіграла подачу на матч та матчбол, після чого з розгромом розправилася з наступними суперницями. З Ролан Гаррос вилетіли всі фаворити, тож Ізі залишилося всього дві перемоги для титулу.

Коко Гауфф

У Гауфф почався складний відрізок. Американка провалила більшість великих турнірів у 2024 році. Але проблема не в результатах, а в рівні гри. Коко збавила в кожному з ігрових аспектів, особливо на подачі. У тенісистки значно знизився прохід першого м’яча, а на другому вона невиправдано ризикує та допускає багато подвійних. У розіграшах все частіше можна побачити, що Гауфф невиправдано ризикує, через що допускає невластиві помилки. Особливо це відбувається в ситуаціях, коли вона виглядає розгубленою на корті. Несподівано американці вдалося вистрілити на Ролан Гаррос, де вона вже в півфіналі. Щоправда, з такою грою їй буде важко протистояти Швьонтек.

Розбір поєдинку

Немає сумнівів у перемозі Швьонтек, вона перевершує Гауфф за всіма ігровими аспектами. Але Коко виділяється бійцівським характером, тому можна бути впевненим, що американка боротиметься до останнього розіграшу. Не чекаю ейсів від Іги, полька поліпшила першу подачу, але більшість м’ячів спрямовує в тіло.

Ординар: Програш
Ролан Гаррос
16:00/6 чер
Іга Швьонтек - Коко Гауфф
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Ролан Гаррос
16:00/6 чер
Іга Швьонтек - Коко Гауфф
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі