Іга Швьонтек – Каміла Джорджі: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

01:00, 24 бер 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Майамі, де між собою зіграють Іга Швьонтек – Каміла Джорджі.

Іга Швьонтек

Останніми тижнями Швьонтек демонструє, чому саме вона очолює рейтинг WTA-туру. У польки трапляються невдачі, коли вона зазнає сенсаційних поразок, але таких матчів трапляється кілька на сезон. При цьому Іга не робить із цього катастрофи, а продовжує працювати над собою. Цього сезону Швьонтек виграла вже два престижні турніри, незважаючи на прикру невдачу на Відкритому чемпіонаті Австралії. Полька залишається найбільш стабільною тенісисткою в турі.

Останнім часом Швьонтек прагне більше домінувати на корті, діючи в атакувальній манері. До більш оборонного тенісу вона вдається у випадках, коли починає програвати й шукає способи перевернути хід зустрічі. У цьому сезоні Іга змінила подачу, вона стала подавати більш хльостко і варіює напрямок польоту м’яча.

Каміла Джорджі

Джорджі пророкували лідерство в турі. Але нещодавно італійці виповнилося 33 роки, а вона перебуває за межами першої сотні рейтингу WTA-туру. Каміла не зуміла повноцінно розкритися, вона протягом усієї кар’єри тренувалася під керівництвом свого батька, з яким постійно сварилася, навіть під час перерв на корті. Без кваліфікованого наставника Каміла не зуміла додати в жодному з ігрових аспектів. Лише останнім часом тенісистка почала співпрацювати з досвідченими тренерами, але в такому віці важко щось змінювати у своїй грі.

У Джорджі один із найсильніших ударів із форхенду в турі. Італійка б’є по м’ячу потужно і плоско. Але проблема в тому, що Каміла прагне загострювати з будь-яких позицій на корті, тому стабільно в кожному поєдинку припускається величезної кількості подвійних і невимушених помилок.

Розбір поєдинку

У Джорджі є одна особливість, вона показує свою найкращу гру у великих матчах, тому що не знає авторитетів на корті й нікого не боїться. Для Швентек майбутня зустріч стане першою на турнірі, їй знадобитися час для адаптації. Очікую брейків, особливо в першій партії.

Ординар: Виграш
WTA Майамі
01:00/24 бер
Іга Швьонтек - Каміла Джорджі
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі