Іга Швьонтек – Беатріс Хаддад Майа: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

13:30, 30 кві 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Мадрид, де між собою зіграють Іга Швьонтек – Беатріс Хаддад Майа.

Іга Швьонтек

Швьонтек третій сезон поспіль проводить на першій сходинці рейтингу. Були відрізки, коли полька втрачала лідерство, але незважаючи на всі спади та травми, вона залишається найстабільнішою тенісисткою в турі. Останнім часом Іга змінила стиль гри, тепер вона діє на корті більш агресивно, намагаючись кожним ударом тільки піддавлювати й атакувати. Трапляються дні, коли Швьонтек припускається великої кількості помилок і протистоїть сама собі, але навіть у подібних ситуаціях не повертається до комбінаційного тенісу. Більшість помилок польки припадають на бекхенд, причина в тому, що вона прагне занадто різко та потужно бити по м’ячу. Іга додала на подачі, але, як і раніше, другий м’яч дозволяє суперницям перехоплювати ініціативу.

Беатріс Хаддад Майа

Останніми роками Хаддад Майа переживає найкращий відрізок у кар’єрі. Бразилійка стабільно тримається в топ-15 рейтингу, здобуваючи результати на найвищому рівні. Беатріс додала в грі, якщо раніше вона тяжіла до ґрунтових кортів, то тепер упевнено почувається й на харді. Бразилійка залишається різноплановою тенісисткою, але матчі вона завжди починає другим номером, провокуючи суперниць на помилки та аналізуючи гру. За потреби Хаддад Майа здатна швидко завершувати обміни ударами.

Розбір поєдинку

Хаддад Майа на спаді, вона розгублено виглядає на корті, коли суперниці підтискають і позбавляють часу для прийняття рішень у розіграшах. Швьонтек буде це робити, тому не чекаю, що бразилійка зуміє нав’язати боротьбу. Не чекаю брейків від Беатріс, особливо в першому сеті.

Конкурс до півфінальних матчів єврокубків: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
WTA Мадрид
13:30/30 кві
Іга Швьонтек - Беатріс Хаддад Майа
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі