Іга Швьонтек – Аріна Соболенко: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

19:30, 04 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Мадрид, де між собою зіграють Іга Швьонтек – Аріна Соболенко.

Іга Швьонтек

Як би Швьонтек не прагнула поліпшити результати на швидких покриттях, вона, як і раніше, показує свою найкращу гру на профільному ґрунті. Навіть граючи в агресивній манері Іга потребує часу на задній лінії, це їй дають в’язкі ґрунтові покриття, які ріжуть швидкість польоту м’яча. Іга не зуміла показати свою найкращу гру в Штутгарті, багато в чому через те, що корти були ближчими до хардових, ніж до ґрунтових. Щойно Швьонтек приїхала на європейський ґрунт, вона одразу ж почала домінувати, здобувши п’ять впевнених перемог поспіль. Наразі полька за крок від великого титулу, що може допомогти їй набратися впевненості перед Відкритим чемпіонатом Франції та Олімпіадою, які є головною метою Іги на сезон.

Аріна Соболенко

Соболенко не хоче вносити зміни у свою гру на ґрунті. Білоруска продовжує діяти в атакувальній манері, намагаючись забивати м’ячі з будь-яких позицій на корті. Але в’язкі корти дають змогу суперницям діставати подібні простріли, через що Аріні доводиться ще частіше ризикувати і сильніше вкладатися в удари. Усе це призводить до помилок, тому кілька геймів Соболенко проводить на найвищому рівні, а наступні програє через власні помилки. Як би білоруска не намагалася урізноманітнити свою гру, вона не здатна вносити будь-які зміни під час матчів.

Розбір поєдинку

Соболенко занадто нестабільна, щоб нав’язати Швьонтек боротьбу. Це можливо, але тільки за умови, що в Аріни буде раз по раз проходити перша подача та простріли. Хочу відзначити подачу Швьонтек, оскільки на ґрунті вона не женеться за швидкістю, подаючи злегка косо, що дає їй змогу володіти ініціативою. За п’ять матчів в активі Іги всього 3 ейси, які були зроблені ще в першому поєдинку. Не чекаю від Швьонтек ейсів і у фіналі.

Ординар: Програш
WTA Мадрид. Фінал
19:30/4 тра
Іга Швьонтек - Аріна Соболенко
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі