Іга Швьонтек – Анжеліка Кербер: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

16:30, 13 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Рим, де між собою зіграють Іга Швьонтек – Анжеліка Кербер.

Іга Швьонтек

Для Швьонтек сезон складається вкрай непросто. Іга вносить зміни у свою гру, які негативно позначилися на стабільності польки. Тепер Іга прагне домінувати на корті, швидко завершувати розіграші та всіма доступними способами піддавлювати суперниць і на прийомі, і в розіграшах. Але проблема в тому, що трапляються дні, коли тенісистка багато помиляється, і в таких випадках починає нервувати, ще більше ризикувати і серіями дарує суперницям легкі очки. Крім цього, Швьонтек важко змагатися в потужності ударів з суперницями, які сильно б’ють по м’ячу. Незважаючи на зміни і всі труднощі, Іга продовжує домінувати в турі, посідаючи першу сходинку рейтингу та виграючи великі турніри, такі як Мадрид.

Анжеліка Кербер

Кербер повернулася в турі після декрету. Але ледве віриться, що німкені вдасться боротися за титули на найвищому рівні. Ще до перерви Анжеліка була на спаді й останні сезони відверто провалювала. Наразі тенісистці вже 36 років, у такому віці важко конкурувати на рівні WTA. До того ж Кербер не приховує, що у неї на першому місці сім’я, а вже потім турніри та тренування. Анжеліка ще торік повернулася в тур, але продовжує серіями пропускати змагання і здебільшого виступає тільки на великих турнірах. Кербер, як і раніше, добре рухається кортом, здатна стабільно тримати м’яч у корті й тактично переграє суперниць.

Розбір поєдинку

Кербер може завдати Швьонтек багато труднощів. Німкеня вміє грати з атакувальними суперницями, до числа яких тепер входить полька. Анжеліка триматиме довжину в розіграшах, накручуватиме м’ячі та провокуватиме на помилки. Кербер слабо подає після повернення, вона не варіює напрямок польоту м’яча та робить акцент на надійність. Теж саме і з другого м’яча, Анжеліка не ризикує. Тож не чекаю від німкені ейсів та подвійних помилок.

Конкурс до фіналу Кубка України «Ворскла» – «Шахтар»: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
WTA Рим
16:30/13 тра
Іга Швьонтек - Анжеліка Кербер
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
WTA Рим
16:30/13 тра
Іга Швьонтек - Анжеліка Кербер
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі