«Хімік» — «Черкаські Мавпи». Прогноз Олександра Прошути

16:30/12 гру '15

Олександр Прошута, авторитетний баскетбольний журналіст та головний редактор сайту «Планета Баскетбол», продовжує прогнозувати матчі чемпіонату України з баскетболу та ділиться прогнозом на матч «Хімік» — «Черкаські Мавпи».

Центральний матч ігрового тижня в чемпіонаті під егідою ФБУ відбудеться в місті Южне: «Хімік», лідер сезону, прийматиме «Черкаські Мавпи». Черкащани в останні тижні грають достатньо впевнено, хоча головний матч цієї частини сезону, проти «Кривбасу», програли. Сьогодні для команди Максима Міхельсона другий такий матч за коло.

«Хімік» цього тижня відпочиває від Європи, тому грає виключно на внутрішній арені. В четвер команда Олега Юшкіна здобула перемогу в Миколаєві, хоча «їжакам» знову було складно – погана третя чверть внесла напругу в хід зустрічі, але у кінцівці сім очок поспіль Володимира Конєва зняли усі питання щодо переможця. Ми знову побачили певні проблеми «Хіміка» в захисті та з проходженням пресингу. Ці моменти Максим Міхельсон та його підопічні повинні врахувати.

«Мавпи» в четвер легко перемогли в Одесі, не перенапружилися та готові дати бій чемпіонам. Але «Хімік» був та залишається фаворитом зустрічі. «Їжаки» глибше та сильніше команди Міхельсона. Хоча в мене немає сумнівів у тому, що гості нав’яжуть боротьбу господарям як мінімум на певних відрізках зустрічі та без бою не програють.

«Хімік» в останніх матчах втратив фірмову надійність з огляду фор, тому звернемо увагу на тотали. Навіть з провалом в третій чверті, в Миколаєві команда Юшкіна набрала 80 очок. В першому колі, в Черкасах, гості закинули 81 пункт. Захист «Мавп» не є дуже надійним, чемпіони гратимуть вдома, тож 81,5 очка на «Хімік» за букмекерською конторою William Hill виглядають непогано.

Ординар: Виграш
Суперліга Фаворит-Спорт
16:30/12 гру
«Хімік» — «Черкаські Мавпи»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0