Густаво Ейде – Валентин Вашеро: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

17:00, 30 лис 2023
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогнози на матч челленджер Темуко 2023, де між собою зіграють Густаво Ейде – Валентин Вашеро.

Густаво Ейде

Ейде провів на професійному рівні три сезони. За цей відрізок часу тенісист виграв шість титулів і у 2023 році дебютував у топ-250 рейтингу ATP-туру. Останніми місяцями Густаво почав пробувати свої сили на челленджерах, незважаючи на відсутність досвіду, він неодноразово проходив у фінальні стадії. Ейде продовжує працювати над своєю грою, якщо на початку кар’єри бразилець виступав тільки на ґрунті, то тепер все більше часу проводить на хардових турнірах.

Ейде намагається діяти на харді в агресивнішій манері, але впевненіше почувається на контратаках, коли вичікує можливості перехопити ініціативу. Густаво не зациклюється на плоских ударах, за першої можливості він переходить на слайси, накручує м’ячі та виходить до сітки. Варто відзначити й потужну подачу Ейде. Але Густаво важливо мати час у розіграшах, з цієї причини він віддає перевагу ґрунту.

Валентин Вашеро

Вашеро розпочав професійну кар’єру лише у 22 роки. За три сезони представник Монако виграв вісім турнірів, включно з одним челленджером. Потрібно відзначити, Валентин викладається в турі кожен сезон, оскільки щотижня їздить на турніри. Все це допомогло йому дебютувати в топ-300. У 2023 році Вашеро намагається поліпшити результати на челленджерах, інакше йому буде важко почати новий етап у кар’єрі, але і далі виступає вкрай нестабільно. У невдалий день тенісист може поступитися будь-якому супернику.

Вашеро будує гру за рахунок подачі, перший м’яч дозволяє йому більшість своїх геймів у матчі вигравати без боротьби. На прийомі тенісист діє слабо, він будь-якими способами намагається повертати м’ячі, але в більшості випадків робить це в центр корту. У розіграшах Вашеро впевнено почувається в затяжних обмінах ударами, але він нічого не може зробити з низькими м’ячами, чим часто користуються суперники.

Розбір поєдинку

Ейде і Вашеро будують гру на харді за рахунок подачі, відіграючи в атакувальній манері. На прийомі Густаво виглядає краще, але Валентин буде скорочувати розіграші. Не думаю, що один із тенісистів домінуватиме всі два сети, очікую, що зустріч затягнеться.

Ординар: Виграш
Челленджер Темуко 2023
17:00/30 лис
Густаво Ейде - Валентин Вашеро
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі