Франція – Казахстан: прогноз і ставка. Дитячі помилки «яструбів» призведуть до швидких голів

21:45, 13 лис 2021
Один маленький крок залишилося зробити «триколірним» задля дострокового оформлення прописки на майбутній ЧС. Поза сумнівом, фанати на «Парк-де-Пренс» залишаться задоволені результатом.

Група D до сьогоднішнього дня викликає безліч питань щодо другої позиції. З лідером тут усе гранично зрозуміло. Чинний чемпіон світу зобов’язаний без тіні сумнівів брати легкі три пункти у протистоянні з головним аутсайдером, робити очкову різницю недосяжною для опонентів та зі спокійною душею летіти в Гельсінкі на прогулянку. Впевнений, саме за таким сценарієм все і піде, а інакше Дешама зжеруть із тельбухами місцеві ЗМІ.

Рівень казахської збірної зрозумілий навіть тим, хто не дивився жодного поєдинку з їхньою участю. Досі дивуюся, як українська дружина примудрилася двічі за один відбір втратити заповітні бали з суперником, котрий по організації гри місцями нагадує більше дворову команду. Боснійці та фіни брали легкі три пункти у жовтні проти колективу Байсуфінова (двічі по 2:0). Такий самий фінт повинні провертати і французи в прийдешньому протистоянні.

Незважаючи на те, що Франція довго запрягає, ставку зроблю саме на першу половину. Казахи жахливо входять у гру, а як приклад, згадайте той самий матч проти України, де «жовто-сині» мали класти на лопатки місцеву банду в перші 25 хвилин. Також звернув би увагу на те, які дитячі помилки робить оборона та воротар «яструбів». Іноді, порозуміння нуль й початок матчу з Боснією та перший пропущений, як зразок хаоса, котрий періодично трапляється на задній лінії. Практично переконаний у тому, що господарі без проблем оформлять необхідний для себе результат вже у стартовій сорокап’ятихвилинці завдяки індивідуальному класу та привозам гостей.

Виграй 5 тисяч гривень за коментар у конкурсі «Час Покаже»

Ординар: Виграш
Чемпіонат світу-2022. Кваліфікація
21:45/13 лис
Франція – Казахстан
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
55
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі