Флавіо Коболлі – Каспер Рууд: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

12:00, 25 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч ATP Женева, де між собою зіграють Флавіо Коболлі – Каспер Рууд.

Флавіо Коболлі

Коболлі – видовищний гравець. У нього ефективний удар з одноручного бекхенду, тенісист упевнено пересувається кортом, дістаючи складні м’ячі, та вміє блискавично переходити з оборонних до атакувальних дій. Але останнім часом італієць занадто часто заграється на корті, особливо в моментах, коли прагне зіграти не надійно, а видовищно. Це все позначається на стабільності Флавіо, в останній рік він часто сенсаційно програє. При цьому не можна не відзначити гру Коболлі у великих матчах, проти іменитих суперників тенісист показує свою найкращу гру, намагаючись боротися до останнього розіграшу. У цьому сезоні італієць просунувся в рейтингу практично на 50 позицій і за крок від дебюту в топ-50.

Каспер Рууд

Від Рууда чекають титулів на високому рівні, але вони відсутні, незважаючи на прогрес у грі. Щойно норвежець приїжджає на Мастерс або «Великий шлем», то в кращому разі доходить до фінальних стадій і програє першому серйозному опоненту. Цього сезону Каспер виграв турнір у Барселоні та повернувся в десятку найкращих. Перед стартом сезону Рууд вніс зміни у свою гру, тепер він не тільки діє на корті більш в атакувальній манері, а й агресивніше подає. Це допомогло поліпшити результати, але не проти гравців топ-10. Норвежець додав на швидких покриттях, але, як і раніше, більшість ключових перемог у сезоні здобуває на ґрунті.

Розбір поєдинку

Обидва тенісисти можуть покластися на першу подачу, яка допомагає вигравати легкі очки. Але на в’язкому ґрунті показники за ейсами далеко не найвищі, і в Рууда, і в Коболлі середній результат за подачами на виліт за матч – 2. Шанси побачити ейс уже на старті зустрічі вкрай низькі, чого не можна сказати про брейк. Пропоную скористатися високим коефіцієнтом.

Ординар: Виграш
ATP Женева
12:00/25 тра
Флавіо Коболлі - Каспер Рууд
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі