Філіп Місолич – Квентін Халіс: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

13:00, 24 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Ролан Гаррос, де між собою зіграють Філіп Місолич – Квентін Халіс.

Філіп Місолич

2022 і 2023 роки Місолич провів у топ-150 рейтингу. У тенісиста були спроби вистрілити на ATP-турнірах, і він навіть кілька разів грав у фінальних стадіях. Але більшість ігрового часу проводив на челленджерах. За цей відрізок часу Філіп не додав у жодному з аспектів. Ба більше, він не вирішив свою головну проблему, яка полягає в залежності від ґрунтових покриттів. Цього сезону в австрійця почався спад, він не захистив очки та близький до повернення на ITF. При цьому Місолич почав діяти на корті в зовсім іншій манері, він відіграє агресивніше, часто вкладається в кожен удар і значно додав на подачі.

Квентін Халіс

Здавалося, у 2022 році Халіс розпочав новий етап у кар’єрі. Він не тільки дебютував і зміцнився в топ-60, а й почав здобувати результати на ATP-турнірах. Перші проблеми у француза почалися у 2023 році, коли прийшов час захищати очки. З цим завданням він впоратися на зумів, утім, утримався в топ-100. У цьому сезоні у Квентіна почався тривалий спад. Тенісист провалив усі турніри, де виступав. Ключовий аспект у грі Халіса – подача. Але у 2024 році він ніяк не може знайти ритм на першому м’ячі, прохідність якого вкрай низька. У розіграшах Квентін орієнтований на атаку, після прострілів частий гість біля сітки.

Розбір поєдинку

Минулого сезону Халіс додав на ґрунті, але тоді він грав на зовсім іншому рівні. При цьому француз міг покластися на подачу. Наразі нічого подібного немає, крім цього, він у рази більше помиляється. Для Місолича ґрунт – це профільне покриття. Філіп у рази надійніше та більш різнопланово діє на задній лінії. У Місолича є всі шанси обіграти Халіс, але пропоную перестрахуватися.

Ординар: Виграш
Ролан Гаррос
13:00/24 тра
Філіп Місолич - Квентін Халіс
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі