Фелікс Оже-Альяссім – Карлос Алькарас Гарфія: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

03:30, 08 вер 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Фелікс Оже-Альяссім – Карлос Алькарас Гарфія в 1/4 фіналу US Open.

Багато в останні роки говорили про покоління Next Gen, маючи на увазі Медведєва, Рубльова, Ціціпаса, Звєрєва. А зараз з’являються ще молодші тенісисти. Ще одна нова хвиля. Фелікс Оже-Альяссім останні два роки на слуху. А зараз заявив про себе ще й Карлос Алькарас Гарфія. Чекали від нього прориву на ґрунті, але там не вийшло – рано потрапив на Надаля. Зате на цьому турнірі Алькарас вже вибив Ціціпаса й дістався до чвертьфіналу.

Цікавий матч повинен вийти. І я припущу, що Алькарас виграє більш як 19 геймів. Не знаю, чи вистачить його на ще один пятисетовий матч, але впевнена, що у трьох він не програє, та й взагалі повинен мати перевагу в розіграшах. Бекхенд у нього однозначно краще. У канадця основна перевага – його подача. У довгих розіграшах, думаю, Алькарас буде виглядати цікавіше. Взагалі, знову чекаю затяжного матчу від молодих тенісистів. Тут ніхто не захоче поступатися, на кону вже півфінал. А матч принциповий через вік тенісистів.

Ординар: Повернення
US Open. 1/4 фіналу
03:30/8 вер
Фелікс Оже-Альяссім – Карлос Алькарас Гарфія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
296
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі