FaZe vs OG. Прогноз і ставка Олександра Петрика

19:25, 03 кві 2020
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч FaZe vs OG, який відбудеться в рамках турніру ESL Pro League Season 11.

У вирішальному ігровому дні групового етапу ESL Pro League Season 11 найцікавішим протистоянням буде FaZe vs OG.

У групі С на три бажаних місця перед останнім туром претендують 4 команди, при цьому поки ніхто з упевненістю не може сказати, що станеться далі. Все буде залежати від вирішальних матчів. Найбільший інтерес для мене представляє гра FaZe vs OG, тому що перед турніром я розглядав «Фейзів» як головного фаворита цієї групи, а OG навряд чи хтось бачив як реального конкурента G2, mouz і FaZe.

Однак на ділі все виявилося інакше: FaZe програли обидва рівних матчі проти G2 і mouz, а тому тепер опинилися за крок від невиходу з групи, в той час як OG впоралися і з G2, і з mouz (причому досить впевнено), але втратили найважливіші очки у вчорашній грі проти Virtus.pro.

OG в онлайні грають дуже добре, вчорашній матч, скоріше, вибивається із загальної тенденції. І хоч багато їхніх перемоги були досягнуті завдяки якимось нетиповим і нелогічним серіям (типу 14-1 в захисті на Inferno проти mouz), але OG не можна недооцінювати! FaZe зараз теж в непоганих кондиціях, всі члени команди багато грають і в цьому матчі, як на мене, виглядають сильніше, проте я не очікую легкої перемоги «Фейзів». Найлогічнішим результатом в цій зустрічі бачиться перемога FaZe на трьох картах. Ставка ризикована, тому що на точний рахунок, але зате і коефіцієнт солодкий.

Ординар: Програш
ESL Pro League Season 11
19:25/3 кві
FaZe vs OG
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0