FaZe Clan – NaVi: прогноз і ставка Максима Кравця

21:00, 31 бер 2024
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на фінальний матч турніру Counter-Strike 2 PGL MAJOR Копенгаген FaZe Clan – NaVi.

Наві у фіналі першого історичного Мейджору з CS2 у Копенгагені! І найголовніше, зараз це ті Наві, яких, дійсно, хочеться підтримувати. Не Наві зразка 2021 року, які на 60% складалась із росіян, а класна європейська команда, кращим гравцем якої при цьому все одно залишається українець. 19-річний w0nderful повністю замінив легендарного Сімпла, і іноді реально демонструє рівень гри праймового Костилєва.

Найкращу гри в житті демонструє і литовець jL, який не просто круто стріляє, а ще й по-справжньому заряджає команду. Саме він став героєм півфіналу проти G2, і перевернув ситуацію на третій вирішальній мапі, коли Natus Vincere програвали 0:3. Загалом за видовищністю і драматизмом цей півфінал став справжньою окрасою турніру, і взагалі можливо одним із кращих матчів на Мейджорах за останні два роки.

У фіналі Наві зіграють проти легендарних FaZe Clan. Супер досвідчена команда, яка не надто яскраво виглядала на груповому етапі (варто тільки згадати ганебні 1-13 від Eternal Fire), але в плей-оф на сцені почала демонструвати свою найкращу гру. Фейзи спочатку вибили головного фаворита турніру Spirit, а потім і переможців минулого мейджору Vitality. Не будемо забувати, що саме FaZe Clan обіграли Наві у фіналі Мейджору в Антверпені 2022 року.

Букмекери віддають доволі велику перевагу FaZe Clan і у фіналі, але я дозволю собі не погодитись. Всі ці рейтинги (А Фейз №1 світового рейтингу) не мають ніякого значення. Значення має лише те, хто зараз в якій формі. І факт в тому, що обидві команди у чудовій формі і я оцінюю шанси як практично рівні.

Очікую, що Наві пікнуть мапу Анубіс або Міраж, на яких мають і кращу статистику за FaZe Clan, та й перемагали їх на цих мапах доволі впевнено у 2023 році. Фейзи, скоріш за все, оберуть мапу Інферно, але і там у «народжених перемагати» гарна статистика (75%) і будуть шанси. А тому я поставлю на те, що Наві виграють у фіналі, принаймні, одну мапу. Виглядає цілком реально.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Ординар: Виграш
Counter-Strike 2 PGL MAJOR Копенгаген. Фінал
21:00/31 бер
FaZe Clan – NaVi
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі