Ешлі Барті – Анжеліка Кербер: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

15:30, 08 лип 2021
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Ешлі Барті – Анжеліка Кербер у півфіналі Вімблдону-2021.

Перший півфінал на Вімблдоні. Австралійка Ешлі Барті вийшла до цього раунду, де зіграє з Анжелікою Кербер, яка вже вигравала Вімблдон. Усього у неї три перемоги на «шлемі». Був дуже серйозний спад у грі у Кербер. 

Але зараз вона виглядає стабільніше, краще. Возз’єдналися зі старим тренером. Правда, друга подача дуже слабо летить. Суперниці відразу атакують її й починають тиснути. Вона, звичайно, вміє грати на контратаці, зараз і форму хорошу набрала. 

Проте слабка друга подача зіграє роль в цьому матчі, хоча на задній лінії Кербер вміє тримати м’яч дуже пристойно. Барті буде виходити вперед, але й Кербер вміє обводити. Особливо з двох рук у неї класний обвідний удар.

Думаю, що один сет Кербер зуміє виграти, хоча буде непросто. Хоча б в одному сеті вона зможе нормально «відподавати» й виграє партію.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Програш
Вімблдон-2021. 1/2 фіналу
15:30/8 лип
Ешлі Барті – Анжеліка Кербер
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі