Еліна Світоліна – Йоханна Конта. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

19:00, 03 вер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Еліна Світоліна – Йоханна Конта в чвертьфіналі US Open, який проходить в Нью-Йорку. Поєдинок відбудеться у вівторок, 3 вересня. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі Конта дасть бій фавориту.

Дуже переконливо виглядають на цьому турнірі і Еліна Світоліна, і Йоханна Конта. Українка впоралася з Медісон Кіз, яку взагалі називали головною претенденткою на перемогу, враховуючи, який теніс вона показувала тут, а до цього в Цинциннаті. Але Світоліна молодець, вона зараз близька до ідеальної форми, хоча після її поразок від Софії Кенін здавалося, що на US Open вона нічого особливого не покаже.

Але і Йоханна Конта підійшла в чудовому стані до турніру. Вже з першого матчу з Касаткіною було видно, що вона шикарно готова. Там, правда, вона змусила понервувати, програвши другий сет, але в третьому виграла легко. З Кароліною Плішковою був складний матч, але інакше і бути не могло. Конта проявила характер, відігралася після поразки в першій партії.

Дуже цікаво має бути. Я подивилася статистику їхніх зустрічей, і Конта ще жодного разу за чотири зустрічі не перемагала Світоліну. Але, думаю, якраз зараз шанси хороші. Конта дуже сміливо грає, постійно атакує. Вона може створити необхідний тиск на українку. Спробую поставити на те, що більше 11,5 геймів виграє британка.

Ординар: Програш
US Open - 2019. Чвертьфінал
19:00/3 вер
Еліна Світоліна - Йоханна Конта
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0