Еліна Світоліна – Даяна Ястремська. Прогноз і ставка Максима Кравця

02:00, 31 сер 2019
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», член команди трейдерів букмекерської компанії Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч Еліна Світоліна – Даяна Ястремська у третьому колі US Open.

В 1/16 US Open нас чекає протистояння кращих тенісисток України. І хоча матч розпочнеться орієнтовно о 2 годині ночі за Києвом, дуже не рекомендуємо вам пропускати це видовище. Буде гаряче!

Вперше в історії дві кращі тенісистки України зустрінуться на US Open. Більш того, це в принципі перша очна зустріч Світоліной і Ястремський, так що для цінителів цей матч цікавий подвійно. Обидві тенісистки досить впевнено пройшли перші два кола, хоча Даяна і програла в першому колі один сет Моніці Нікулеску. Але це був не більше, ніж одиничний збій. Вже у другому колі українка без шансів обіграла міцну шведку Ребекку Петерсон.

Але ще більше вразила Світоліна своєю перемогою над великою Вінус Вільямс. Звичайно, як завжди не обійшлося без валідолу. У першому сеті Еліна при 5-2 спершу програла свою подачу, а потім розбазарила три сет-боли, але в наступному геймі таки взяла своє. У другому сеті Еліна пішла ще далі і при рахунку 5-3 в марафонському геймі не змогла реалізувати 5 (!!!) матч-болів. Але на своїй подачі все ж дотиснула американку. Проте, навіть не дивлячись на локальні збої, не покидало відчуття, що Світоліна грала з запасом і за великим рахунком тримала гру під контролем.

Чого чекати від матчу двох українок? Навряд чи вони відступлять від своєї звичної тактики. Даяна буде атакувати і намагатися завершити розіграші якомога швидше, а Еліна традиційно буде грати максимально консервативно і зробить ставку на надійність. Якщо відштовхуватися від рейтингу і середнього рівня гри, то шанси Світоліной трохи краще, але я не стану ставити на перемогу жодної з тенісисток. Впевнений, що нас чекає яскрава гра, яка цілком може затягнутися і на три сети. Крім того, тотал більше 20.5 геймів може пройти навіть якщо справа не дійде до трьох сетів, вистачить навіть рахунка 7:5, 6:3 або 7:6 6:2. На це і поставимо. І нехай переможе сильніший!

Ординар: Програш
US Open - 2019. 3-є коло
02:00/31 сер
Еліна Світоліна - Даяна Ястремська
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0