Еліна Світоліна – Даяна Ястремська. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

02:00, 31 сер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Еліна Світоліна – Даяна Ястремська в третьому колі US Open, який проходить в Нью-Йорку. Поєдинок відбудеться в ніч на 31 серпня за київським часом. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі Ястремська дасть бій фавориту.

Українське протистояння. І я думаю, що такому жеребу не надто зраділа Еліна Світоліна. Важко грати проти співвітчизниці, яка ще й значно тебе молодша. Боїшся програти в такому випадку. Тиск з цього приводу Світоліна буде відчувати.

Якщо говорити про гру, то за швидкістю Ястремська навіть перевершує Світоліну. Але їй часто не вистачає тактичної гнучкості, вона ставить на потужність ударів. Світоліна більш досвідчений гравець, вона знає, як вести себе в різних ситуаціях. Вона буде підлаштовуватися, десь грати на швидкості Ястремської.

Матч дуже цікавий, і водночас його можна назвати непередбачуваним. Я спробую поставити на те, що Ястремська виграє більше 11,5 геймів. Вона на цьому турнірі і характер встигла показати, обігравши Нікулеску, дуже своєрідну тенісистку, з незвичайною технікою. Проти Петерсон дуже здорово виглядала Даяна, зловила свій ритм. Думаю, Світоліна випробує проблеми, в тому числі і психологічні.

Ординар: Програш
US Open - 2019. 3-є коло
02:00/31 сер
Еліна Світоліна - Даяна Ястремська
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0