Еліна Світоліна – Ана Богдан: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

15:30, 01 чер 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Ролан Гаррос, де між собою зіграють Еліна Світоліна – Ана Богдан.

Еліна Світоліна

Не було нічого несподіваного в тому, що Світоліна повернулася в тур після декрету. Українці всього 29 років, а для сучасного тенісу – це практично розквіт кар’єри. Але проблема в тому, що за кілька років до перерви Еліна вже була на спаді, вона стрімко втрачала позиції в рейтингу та нічого не показувала навіть на невеликих турнірах. Навіть у той момент українка розповідала, що тепер у неї інші пріоритети. Тому важко прогнозувати, наскільки вистачить Світоліну. Якщо після повернення вона кілька місяців активно їздила по турнірах, то зараз все частіше знімається з невеликих змагань. Еліна тримається в топ-20 світового рейтингу, тільки проблема в нестабільності, бо останнім часом вона чергує перемоги з поразками. Якщо українка не почне додавати, їй буде важко претендувати на перемогу на «Великому шлемі».

Ана Богдан

Богдан входить до числа середняків WTA-туру. Тенісистка неодноразово намагалася почати новий етап у кар’єрі, але щоразу все закінчувалося провалом. Причина в тому, що Ана може вистрілити на великому змаганні, але не конкурувати на такому рівні на дистанції. При цьому румунка здатна конкурувати на всіх типах покриттів, вона вирізняється потужною подачею, атакувальним потенціалом і бійцівським характером. В тенісистки є проблеми з технікою, вона занадто часто затискається під час ударів, не доводить ракетку, або поспішає закривати. Це неприпустимо проти суперниць рівня топ-50, які цим користуються.

Розбір поєдинку

Богдан завдала нищівної поразки Світоліній на Кубку Біллі Джин Кінг, тому можна не сумніватися, що українка вийде зарядженою на матч. Але я хотів би звернути увагу на стабільну другу подачу тенісисток, оскільки вони зовсім не ризикують другим м’ячем, тому допускають мало подвійних. Пропоную цим скористатися і поставити, що брейк у матчі буде раніше, ніж подвійна.

Конкурс до фіналу Ліги чемпіонів «Боруссія» Дортмунд – «Реал Мадрид»: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Ролан Гаррос
15:30/1 чер
Еліна Світоліна - Ана Богдан
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі