Експрес на УПЛ: граємо коефіцієнт 3,18

13:00, 05 тра 2024
Запрошуємо відвідати дві зустрічі 27-го туру рідненької УПЛ. У суботу пропонуємо підтримати «Рух» на полі «Олександрії», а у неділю перевіримо домашню результативність «Полісся» у зустрічі проти «Зорі». Граємо експрес із коефіцієнтом 3,18.

«Олександрія» – «Рух»   

Знову «Олександрія» почала буксувати в чемпіонаті у не найкращий відрізок. Наразі колектив Руслана Ротаня лише на чотири очки випереджає «Оболонь» із зони перехідних матчів, шість матчів у ряд не може перемогти, втрачає очки із аутсайдерами та середняками. Динаміка команди не тішить, гра не особливо вражає яскравістю.

«Рух» в рази вмотивованіший. Львів’яни минулого туру змогли скористатися осічкою «Дніпра-1» у більшості проти «Динамо», вирвавши у вольовому стилі перемогу над «Вересом» (3:1). Тепер усього одне очко віддаляє колектив Віталія Пономарьова від «дніпрян», які цього туру ризикують втрати чергові очки у локальному дербі з «Кривбасом», навіть Юрій Максимов сказав, що покине команду в разі поразки.

Враховуючи вищенаведені факти, я пропоную ставити саме на гостей. Брати чисту перемогу не будемо, а підстрахуємось нульовою форою за коефіцієнт 1,83 від БК Favbet.

«Полісся» – «Зоря»

Дуже схожа пара команд на попередню. Справа в тому, що «Полісся» нарешті почало набирати очки із Сергієм Шищенком, вже перебуває на відстані -2 очок від «Руха» і -3 очок від «Дніпра-1», тобто може втрутитися на фініші чемпіонату в боротьбу за єврокубки. А чому б і ні?! Новачок «Вовків» Яссін Фортюне непогано заміняє попереду травмованого Будківського.

«Зоря» двічі у ряд програла «Шахтарю», а потім не змогла перемогти «Оболонь». Не щастить луганцям, адже вони викладаються сповна на полі. «Мужики» на одне очко мають більше за «Олександрію», тому поки також не гарантували собі спокійного фінішу. Це також тиск на команду, це також змушує їх грати на результат.

Все ж, я чомусь вірю в непрограш і продовження домашньої забивної серії для «Полісся». У «Зорі» помітні проблеми в лінії захисту, де складно вдається виходити з під тиску атак суперників. Тому для двійника варто взяти розхідний маркет «інд. тотал «Полісся» більше 1» за коефіцієнт 1,74.

Експрес: Повернення
УПЛ. 27-й тур
13:00/4 тра
«Олександрія» – «Рух»
УПЛ. 27-й тур
13:00/5 тра
«Полісся» – «Зоря»
Підсумковий
к:
100% гравців вважають, що ця ставка виграє!
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі