Експрес на UFC: граємо коефіцієнт 2,36

07:00, 19 гру 2021
«It’s time»! Останній кард у 2021-му, після якого настає місяць тиші у змішаних бойових. Не сказати, що нас чекає топова нічка з висококласним підбором учасників, але в той же час від нудьги перебирати помідори не будемо, а головний двобій вечора майже напевно подарує нам нокаут.

Стівен Томпсон – Белал Мухаммад

Вік – головна проблема «вардербоя» з кожним послідуючим боєм. У своєму крайньому поєдинку Томпсон мав шанс вийти на титульник проти лідера паунду Камару Усмана, але перепоною став джитсер Гілбер Бернс, котрий без сорому зробив максимально прагматичний акцент на боротьбу та в нудній манері здобув перемогу за очками, залежавши американця в партері. Чи зробить висновки Стівен з того протистояння – найголовніше питання напередодні чергової його спроби піти за титулом.

Щодо Мухаммада, він боєць добротного рівня, але без яскраво виражених козирів у кишені. Начебто щось вміє і в стійці, і на настилі в плані контролю, а ось перемоги штампує виключно суддівськими рішеннями, яких вже набралося 14 із 19 загальних. Багато експертів наголошують на тому, що якщо Белал і переможе, то тільки завдяки боротьбі і в той же момент виникає питання, а кого він по-справжньому боров у своїй кар’єрі?

Якщо порівнювати Бернса (крайнього супротивника Томпсона) та Мухаммада (майбутнього), то навички боротьби та переводів у партер в цих бійців на абсолютно різних рівнях. Якщо Белал того ж Ліму з низьким відсотком захисту від тейкдаунів перевів лише один раз за бій, то як йому вдасться затягнути досвідченого Стівена в ці води? Припущу, що «вандербой» у черговий раз в своїй кар’єрі продемонструє свій клас у стійці та без проблем переб’є менш габаритного опонента за очками.

Аманда Лемос – Анджела Хілл

«Амандінья» набрала настільки скажені оберти в промоушені, що перед майбутнім поєдинком постає виключно одна дилема – як саме здобуде вікторію бразилійка, нокаутом чи все ж таки американка дотягне до фінального гонгу й програє на суддівських записках? Зважаючи на те, що Анджелу ще й судді топлять у відкриту, відверто позбавляючи її переможних виступів, шанси у 36-річної спортсменки на успіх фактично нульові.

З основних плюсів Лемос варто виділити відчуття дистанції, вміння працювати в партері та найголовніше – вбивчу нокаутуючу міць, та й ще таку, котра не властива для жіночих боїв. На своїх суперниць вона мчить немов кровожерливий хижак, розбиваючи тих по всім площинам, по поверхам, на всіх рівнях. Монтсеррат Руїс, Лівія Соуза, Міранда Грейнджер – всі вони за останні два роки відлітали в нокаут у першому ж раунді від Аманди.

Не бачу жодної причини не забирати бразилійку в преси. Після всього вищенаведеного, до всього ще й Хілл у крайніх боях стала помітно просідати на фінальному відрізку, тобто в третьому раунді і саме ця п’ятихвилинка може стати тією, в котрій американка вперше в кар’єрі програє методом КО/ТКО. Анджела за всю свою кар’єру не може похвалитися жодною перемогою над насправді висококласною суперницею, тому Лемос, яка перебуває на піку кондицій, без варіантів здобуде переконливий тріумф.

Деррік Льюїс – Кріс Докос

Мейн-івент турніру. Докладніше по даному протистоянню проїдимося в ординарі, а в якості підвищення коефіцієнта, без зазріння совісті можна додавати такий вид ставки, як перемога одного з бійців методом КО/ТКО. Ударна міць обох бійців, схильність до нокаутів й повна відсутність партеру в прийдешньому бою більш ніж очевидна – 35 разів поєдинки за участю Льюїса та Докоса завершувалися відмашкою рефері. Хтось цієї ночі буде міцно спати!

Беріть участь у конкурсах «Рейтингу Букмекерів» на реальні гроші

Експрес: Програш
UFC Fight Night 199
06:30/19 гру
Стівен Томпсон – Белал Мухаммад
UFC Fight Night 199
05:40/19 гру
Аманда Лемос – Анджела Хілл
UFC Fight Night 199
07:00/19 гру
Деррік Льюїс – Кріс Докос
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
72
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі