Експрес на тенісні матчі WTA Рим: прогноз Ярослава Перканюка

13:00, 09 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував експрес на матч WTA Рим.
Донна Векіч - Леся Цуренко

Донна Векіч – Леся Цуренко

Донна Векіч – Леся Цуренко

Для Векіч сезон складається непросто, вона, як і раніше, в пошуках своєї гри, але результатів немає. Попереду у Донни захист рейтингових очок на багатьох великих турнірах, тому є сумніви в тому, що у 2024 році хорватка втримається в топ-40 рейтингу. Водночас прогрес у грі Векіч помітний, вона покращила роботу ніг та стала діяти на корті більш різнопланово.

Цуренко посідає 44-й рядок рейтингу WTA-туру, але сезон для українки складається провально. Багато в чому виною постійні проблеми зі здоров’ям, тільки-но Леся повертається до туру і набирає форму, як трапляється чергове пошкодження. Без постійної ігрової практики Цуренко важко здобувати результати на високому рівні.

У Цуренко немає подачі, вона лише вводить м’яч у корт. Ейс у виконанні українки трапляється раз на 15-20 матчів, при цьому на швидких покриттях, а не на повільному ґрунті.

Конкурс до матчу «Шахтар» – «Динамо»: 1000 грн на карту!

Сара Еррані – Аманда Анісімова

Еррані є взірцем для багатьох гравців. В останні сезони тенісистка зіткнулася з допінговим скандалом, постійними травмами, спадом і сімейними труднощами, але це не заважає їй у 37 років виходити на корт та боротися. Сара нещодавно повернулася до топ-100 рейтингу, і це неймовірний результат, з огляду на те, що в такому віці вона в кожному матчі вичавлює з себе всі фізичні сили.

Анісімовій пророкували лідерство в турі. Дебют на професійному рівні дійсно вийшов яскравим, вона в 17 років виграла перший WTA-турнір та війшла в топ-25. Ось тільки далі американка зіткнулася з тиском і не витримала цього. Аманда не перший рік на спаді, і навіть призупиняла кар’єру. Наразі Анісімова в топ-300.

Еррані має одну з найслабших подач у турі, вона подає першим м’ячем у середньому 110 км, тож з такою швидкістю подати навиліт – завдання з нездійсненних. Але одну подачу навиліт за сезон італійка стабільно має.

Експрес: Програш
WTA Рим
12:00/8 тра
Донна Векіч - Леся Цуренко
WTA Рим
13:00/9 тра
Сара Еррані - Аманда Анісімова
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі