Експрес на середу від Миколи Марчука

21:45/21 чер '17

Чемпіонат Європи 2017. До 21. Чехія U-21 – Італія U-21
В Італії дуже зірковий і досвідчений склад із досвідом виступу в Серії А – Доннарумма , Ругані , Бернардескі та інші це плюс для італійців , бо мають досвід виступу у топ-чемпіонаті , а от молодіжка Чехії такого не має .
Крім того , чехам потрібно іти вперед , щоб набрати три очки , бо якщо втратять , то і путівку втратять , а отже доведеться розкриватися . Для Італії це шанс зловити суперника на контра-атаках і забити!

Чемпіонат Європи 2017. До 21. Німеччина U-21 – Данія U-21
У Німеччини дуже зірковий склад , а саме Мейєр, Гнабрі, Вайзер , Арнольді і для Даній цей матч буде дуже не легкий , бо стримати таку атаку просто не можливо , плюс відкриватися буде потрібно , бо данцям потрібно лише перемога , тому німці спокійно можуть грати на контра-атаках і розривати суперника!

Кубок Конфедерацій. Росія – Португалія
Обидві команди показали , що вміють забивати , тому і в цьому матчі я чекаю голів . У Португалії є зіркові футболісти які зобов’язані забивати , а семе Роналду , Куарежма , Нані та інші , тому без м’яча вони поле не покинуть . Росія грає вдома , тому зобов’язана забивати на рідному стадіоні . Тому очікую голів у матчі!

Кубок Конфедерацій 2017. Мексика – Нова Зеландія
Мексика після прекрасного результату у матчі з Португалією , має прекрасні шанси на вихід із групи, тому потрібно набирати три очки із наступним суперником аутсайдер групи Новою Зеландією , для якої головна задача гідно зіграти на турнірі , тому мій прогноз впевнена перемога Мексики!

Експрес: Програш
-1312₴
19:00/21 чер
Чехія - Італія
21:45/21 чер
Німеччина U-21 - Данія U-21
18:00/21 чер
Росія - Португалія
21:45/21 чер
Мексика - Нова Зеландія
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0