Експрес на матчі плей-оф УПЛ: граємо коефіцієнт 2,58

17:00, 02 чер 2024
Вже цієї неділі ми дізнаємось імена команд, які здобудуть право грати в УПЛ наступного сезону. У протистоянні «Лівого берега» проти «Оболоні» очікуємо на черговий вдалий матч для «Пивоварів», а у битві «Вереса» проти «Епіцентра» сподіваємося на характер претендента на підвищення у класі. Граємо експрес із коефіцієнтом 2,58.

«Лівий берег» – «Оболонь»

Скажемо відверто – перші матчі вийшли дуже обережними, де ніхто особливо не хотів ризикувати, відкривати усі козирі, демонструвати опоненту усі слабкі місця.

«Лівий берег» обрав улюблену тактику «Оболоні», граючи закрито, в контрвипадах, шукав свої шанси при помилках опонента. Все ж, досвід «Пивоварів» у «дербі двох берегів Києва» таки переважив. Єдиний влучний постріл від Мороза надає саме представнику УПЛ у матчі-відповіді кращі шанси на збереження прописки. Тому пропоную першим множником обрати розхідний маркет «перемога «Оболоні» з форою (0)» за коефіцієнт 1,79 від БК Favbet.

«Верес» – «Епіцентр»

А от хто дійсно справив неочікувано приємне враження, так це «Епіцентр». Колектив Сергія Нагорняка і забив першим «Вересу», і мав перевагу по грі, і був дуже близьким до історичної перемоги, але нестримний Микола Гайдучик знову врятував «Народну команду» від поразки, зрівнявши рахунок на 80 хв. після свого виходу на заміну.

У Рівному «Вересу» завжди грати простіше. Пригадуємо, як минулого сезону колектив ще тоді Юрія Вірта теж у перехідних матчах поступився «Металургу» в Запоріжжі (0:1), а вдома розбив суперника надзвичайно переконливо (6:1).

Все ж, цього разу я не очікую на ефект дежавю річної давнини. На мою думку, «Епіцентру» знову під силу дати гідний бій «Вересу», тому другим множником для нашого двійника я пропоную брати позицію «перемога «Епіцентра» з форою (+2)» за коефіцієнт 1,44 з шансом на повернення.

Експрес: Повернення
УПЛ. Фінал плей-оф. 2-й матч (перша гра: 0-1)
16:00/2 чер
«Лівий берег» – «Оболонь»
УПЛ. Фінал плей-оф. 2-й матч (перша гра: 1-1)
17:00/2 чер
«Верес» – «Епіцентр»
Підсумковий
к:
100% гравців вважають, що ця ставка виграє!
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі