Експрес на Лігу Європи від Тараса Пруського

22:30/17 сер '17

Матч №1 «Евертон» – «Хайдук Спліт». Обидві команди показують досить хороші результати, так “Евертон” не програв ще жодного офіційного матчу, яких було уже три, усі виграв із рахунком (1:0). “Хайдук” з дев’яти матчів програв тільки один, два матчі закінчив в нічию та шість перемог. “Хайдук” я не можу назвати простою командою, але я вважаю, що “Евертон” прикладе зусиль, щоб отримати значну перевагу вдома, задля комфортної другої гри, тому Фора (-1.0) для господарів хороший варіант.

Матч №2 «Мілан» – «Шкендія». Побачивши список заявлених гравців на цей матч від “Мілану” я відразу зрозумів, що у “Шкендії” дуже мало шансів на перемогу та загалом пройти далі. “Мілан” на домашній арені грає дуже чудово та може трохи потішити своїх вболівальників, в той час як гравцям “Шкендії” гра на виїзді не завжди вдається. Очікую, що у цьому матчі підопічні Вінченцо Монтелли зроблять зручний рахунок, щоб другу гру просто зіграти на рахунок.

Матч №3 «БАТЕ» – «Олександрія». Даний матч є дуже важливим для команди господарів, навіть точніше для їх тренера Олександра Ермаковича, адже ходять чутки, що він може покинути свій пост, але він заявив що в пріорітеті для нього зараз це як пройти “Олександрію”. Вища ліга Білорусі на даному моменті знаходиться уже на екваторі, де “БАТЕ” показав дуже непогані результати, в той час як “Олександрія” розчаровує своїх вболівальників. Я вважаю, що у даному матчі тренер “Олександрії” Володимир Шаран зробить акцент саме на захисті, очікуючи шансів на контратаку, а уже вдома отримати перемогу, “БАТЕ” це прекрасно розуміє, тому буде прагнути перемогти на домашньому полі.

Матч №4 «Марітімо» – «Динамо» (Київ). У даному матчі я вважаю, що все зрозуміло, адже команди зовсім різного рівня. “Динамо” із новим тренером Олександром Хацкевичем показують дуже хороші результати у УПЛ, але нажаль вилетіли з ЛЧ після поразки “Янг Бойз” (2:0). Я очікую, що Київська команда не допустить більше такої помилки та в гостях також буде ідти вперед та і суперник не є потужний щоб відсиджуватися в захисті.

Експрес: Програш
-1000₴
1. «Евертон» - «Хайдук Спліт»
17.08.2017 22:05 ЕЕТ
2. «Мілан» - «Шкендія»
17.08.2017 21:45 ЕЕТ
3. «БАТЕ» - «Олександрія»
17.08.2017 20:00 ЕЕТ
4. «Марітімо» - «Динамо» (Київ)
17.08.2017 22:30 ЕЕТ
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0