Експрес на ЛЧ від Руслана Чепіля

21:45/25 лип '18

1) Кукесі – Карабах. Кукесі жахливо грало в попередньому раунді ЛЧ і лише в кінці зустрічі забили гол, який вивів їх в наступний раунд. А грали албанці проти Валетти з Мальти…. Карабах у двох важких матчах, але все таки пройшов словенську Олімпію з Любляни. Суперник у Карабаха був солідніший. Важливим фактором буде також те, що матч проходитиме не на рідному для албанців стадіоні. Прогнозую впевнену перемогу Карабаха і пропоную взяти фору -1.
2) Лудогорец – Відеотон. Дуже серйозні проблеми мав Відеотон у грі з люксембурзьким Дюделанжом. Команда з боями пройшла в наступний раунд. Лудогорец святкував легку перемогу з загальним рахунком 9:0 над північноірландським Крусайдерсом, командою не найпростішою. Це свідчить про хорошу форму болгарської команди, яка з бразильцями в складі просто не відчуває суперників. Очікую легкої перемоги від болгар і пропоную взяти фору -1,5.
3) Селтік – Русенборг. У Русенборга виникли неочікувані труднощі з ісландським Валюром. Але Русенборг успішно їх подолав і заслужено пройшов далі. Селтік двічі по 3:0 переміг Алашкерт(другий матч граючи в меншості майже всю гру).Селтік виглядає на дві голови сильнішим і прагнутиме доказати свій клас в домашньому матчі. Пропоную взяти перемогу Селтік з форою -1.
4) Динамо – Ворскла. Цей матч взяв для того щоб трошки збільшити коефіцієнт експресу. Динамо явний фаворит зустрічі, після перемоги в Суперкубку команда перебуває в прекрасному настрої і готова почати чемпіонат впевненою перемогою.
В трьох останніх матчах Динамо перемагало. І врахувуючи сьогоднішню ситуацію в українському футболі не бачу навіть найменшого шансу для Ворскли зачіпитись за очки. Перемога Динамо.

Експрес: Програш
-1000₴
20:00/25 лип
Кукесі - Карабах
20:00/25 лип
Лудогорец - Відеотон
21:45/25 лип
Селтік - Русенборг
19:00/25 лип
Динамо - Ворскла
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0