Експрес 2 на ЛЄ від Руслана Чепіля

21:45/26 лип '18

1) Сачхере – Марібор. Можна вважати сенсацією прохід Сачхере ізральського Бейтару. Марібор досить спокійно і впевнено пройшов Партизані не пропустивши жодного голу і забивши 3 голи в двох матчах. Думаю на цьому етапі подвиги від Сачхере закінчаться. Марібор явний претендент на вихід в груповий раунд. Команда з хорошою командною грою та досвідченими гравцями, яка контролює хід матчу та створює багато гольових моментів. Пропоную взяти перемогу Марібору.
2) Віторул – Вітесс. Віторул дуже розчарував в попередньому раунді. Досить серйозні проблеми виникли у румунів проте команди з Люксембургу. Вітесс – міцний середняк голандського чемпіонату, команда дає бій і Аяксу і ПСВ з Алкмаром. Думаю шансів пройти далі у румунів мінімум. Вітесс намагатиметься нав”язати свою гру вже в першій грі, щоб створити хороший заділ для домашньої гри. Візьмемо перемогу Вітесс з форою 0.
3) Абердін – Бернлі. Ну дуже вже прагнуло Бернлі вийти в Єврокубки в минулому сезоні. Зробити це у насильнішому, на мій погляд, чемпіонаті вже дойстойне поваги. Поки АПЛ готується до старту Бернлі перевірятиме свою готовність проти Абердіна. Команда дуже сподобалась в минулому сезоні, за рахунок боротьби та гри до кінця були витягнені велика кількість важких матчів. Думаю сьогодні рівень чемпіонату та настирність гравців Бернлі має перегравати опонентів. Перемога Бернлі.
4) Торсхавн Б-36 – Бешикташ. Задалеко зайшов фарерський Торсхавн. Можна назвати сенсацією прохід чорногорської Младості. Сьогодні Фарери прийматимуть амбіційних турків, які ставлять серйозні задачі в ЛЄ(ну як мінімум вихід в групу). Команди знаходяться на різних рівнях. Клас і досвід гравців Бешикташу повинен спрацювати. Думаю турки не залишать шансів суперникам вже в 1 матчі. Візьмемо перемогу Бешикташу з форою -2,5.

Експрес: Програш
-1000₴
19:00/26 лип
Сачхере - Марібор
18:00/26 лип
Віторул - Вітесс
21:45/26 лип
Абердін - Бернлі
21:00/26 лип
Торсхавн Б-36 - Бешикташ
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0