Джованні Мпетчі Перрікард – Олександр Бублик: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

17:30, 24 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч ATP Ліон, де між собою зіграють Джованні Мпетчі Перрікард – Олександр Бублик.

Джованні Мпетчі Перрікард

Перрікард кілька років тому перейшов у професіонали. Гра француза залишала двояке враження. У Джованні гарматна подача, він упевнено діє біля сітки, де обробляє надскладні м’ячі та часто грає на випередження. Але робота ніг, швидкість, витривалість і рівень гри на задній лінії залишали бажати кращого. Не було жодних передумов до раптового прориву тенісиста, який трапився у 2024 році. За п’ять місяців Перрікард виграв три челленджери, ще кілька разів проходив до фінальних стадій та наблизився до топ-100. Тепер француз пробує себе на ATP-турнірах, де вперше в кар’єрі зіграє в півфіналі. І це на ґрунті, на якому він почав тренуватися та виступати лише півтора тижні тому.

Олександр Бублик

Бублик дебютував у топ-20. Це далеко не межа представника Казахстану, але, щоб претендувати на більше, необхідно стати серйознішим, а з цим у нього великі проблеми. Тенісист відомий скандальною поведінкою на корті, він не стримує себе, може будь-якої миті почати матюкатися на всіх, кидатися ракетками та перестати грати. Подібне простежується за Бубликом протягом усієї кар’єри. Коли Олександр мотивований грати, він уміє на корті все. За потреби може і відподавати (перший м’яч летить зі швидкістю за 210 км), і дивувати в розіграшах.

Розбір поєдинку

Обидва тенісисти грають від подачі, тому ризикують на другому м’ячі, через це припускаються великої кількості подвійних помилок. На в’язкому ґрунті ще більше вкладаються в другу подачу, тому середній показник у Бублика – 6 подвійних, у Перрікарда – 5 подвійних. Не думаю, що прийдешня зустріч стане винятком.

Ординар: Програш
ATP Ліон
17:30/24 тра
Джованні Мпетчі Перрікард - Олександр Бублик
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
ATP Ліон
17:30/24 тра
Джованні Мпетчі Перрікард - Олександр Бублик
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі