Джеффрі Вольф – Бернабе Сапата Міральєс: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

17:00, 06 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч ATP Рим, де між собою зіграють Джеффрі Вольф – Бернабе Сапата Міральєс.

Джеффрі Вольф

Останні два сезони Вольф провів у топ-100 і на ATP-турнірах, де був частим гостем у фінальних стадіях, особливо категорії 250 та 500. Але у 2024 році американця не впізнати, у нього не тільки погіршилися результати, а й зникла колишня різкість і стабільність у грі. Як і більшість американських гравців, Вольф діє на корті в атакувальній манері, форсуючи розіграші кожним ударом. Тільки останнім часом кількість невимушених помилок зашкалює, через це він зазнає розгромних поразок. Настав ґрунтовий відрізок, Джеффрі навіть на піку форми нічого не показував, особливо на повільних кортах, де суперники можуть нав’язати йому обміни ударами. Гра Вольфа залежна від подачі та форхенду.

Бернабе Сапата Міральєс

Сапата Міральєс тримався в топ-100 два роки. Усе завдяки результатам на челленджерах, куди він приїжджав за очками і стабільно виступав у фінальних стадіях. Цього року Барнабе розгубив позиції, він провалив серію важливих турнірів і ніяк не може залікувати травми, щоб повноцінно повернутися в тур. Іспанець вкрай залежний від ігрової практики, оскільки діє тільки на контратаках, тому йому важливо відчувати м’яч та перебувати в оптимальній фізичній формі.

Розбір поєдинку

Не думаю, що в цьому матчі буде наполеглива боротьба. Сапата Міральєс повертатиме більшість м’ячів, допускаючи мінімум помилок. У такій грі Вольфу доведеться ще частіше ризикувати, тому помилок в американця буде велика кількість. Чекаю на перемогу від іспанця.

Ординар: Програш
ATP Рим
17:00/6 тра
Джеффрі Вольф - Бернабе Сапата Міральєс
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі