Донна Векіч – Марта Костюк: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

12:00, 30 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Ролан Гаррос, де між собою зіграють Донна Векіч – Марта Костюк.

Донна Векіч

Упродовж усієї кар’єри у Векіч виникали проблеми з пересуванням кортом. Усе через погану роботу ніг, особливо, коли зустріч затягувалася, і вона фізично втомлювалася. Останнім часом Донна частково поліпшила роботу ніг, стала впевненіше підходити до м’яча та чистіше пробивати. Але у хорватки виникли нові труднощі, тепер вона серіями чергує травми. Попри всі труднощі тенісистка входить до топ-40 рейтингу WTA-туру. Минулого року Векіч змінила весь тренерський штаб, заявивши про готовність до змін у грі. Це тенісистці вдалося, тепер вона терплячіше відіграє на задній лінії. Але на прийомі, як і раніше, прагне загострювати з першого ж удару. Векіч володіє потужною та варіативною подачею, ось тільки на другому м’ячі вона часто невиправдано ризикує та допускає великої кількості подвійних.

Марта Костюк

Немає жодних сумнівів у тому, що 2024 рік є найкращим у кар’єрі Костюк. Українка вперше почала обігравати суперниць рівня топ-10 та виступати у фінальних стадіях великих змагань. Марта стала психологічно сильнішою, тепер вона не затискається у важких ситуаціях, навпаки, змушує себе боротися на корті до останнього розіграшу. Костюк не боїться вносити зміни у свою гру, останнім часом вона дивує виходами до сітки. Українка залишається атакувальною тенісисткою, яка прагне вести гру та диктувати свої правила на корті. Але Марті бракує гнучкості, бо вона не має «плану Б».

Розбір поєдинку

Костюк ніяк не може налагодити другу подачу. Практично в кожному наполегливому поєдинку вона припускається понад 10 подвійних помилок, що непробачно для високого рівня. Матч із Векіч не стане прогулянковим для Марти, очікую на затяжну зустріч. Пропоную поставити на подвійні помилки українки.

Конкурс до фіналу Ліги чемпіонів «Боруссія» Дортмунд – «Реал Мадрид»: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Ролан Гаррос
12:00/30 тра
Донна Векіч - Марта Костюк
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі