Донна Векіч – Леся Цуренко: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

12:00, 26 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Ролан Гаррос, де між собою зіграють Донна Векіч – Леся Цуренко.

Донна Векіч

Потенціал Векіч – топ-10 світового рейтингу. Але проблема хорватки в постійних життєвих труднощах, починаючи з любовних, закінчуючи травмами. Увійти до числа лідерів заважає Донні головна проблема – робота ніг. Векіч не входить до числа тенісисток, які впевнено рухаються кортом, через це вона часто не витримує свій же оборонний ритм, який нав’язує суперницям. Тому хорватка тяжіє до більш атакувальної гри, намагаючись при першій нагоді атакувати та піддавлювати суперниць. У цьому сезоні у Векіч немає титулів, тільки фінальні стадії на невеликих змаганнях категорії WTA.

Леся Цуренко

Цуренко собі не зраджує, кілька місяців українка грає, потім стільки ж часу заліковує травми. З цієї причини Лесі важко триматися на високих позиціях у рейтингу. Попри всі труднощі тенісистка зберігає мотивацію боротися в турі. Цуренко неодноразово була близька до відходу з тенісу, але зуміла продовжити кар’єру зміною стилю гри. Останнім часом українка прагне діяти на корті в агресивній манері, скорочуючи розіграші. Це не властиво для тенісистки, але вона не припускається багато помилок, тому дивує суперниць. Цього сезону Цуренко більше відновлюється від травм, аніж виступає, проте тримається в топ-50.

Розбір поєдинку

Щойно Цуренко набрала форму, як отримала травму і приїхала на Ролан Гаррос без ігрової практики на ґрунті. У минулому матчі з Векіч Цуренко настріляла ейсів, але цьогоріч корти в Римі були швидкі і хорватка недооцінила подачу суперниці. У цьому матчі подібного не чекаю. До того ж корти в Парижі – одні з найповільніших у турі. Цуренко часто помиляється на другій подачі, тому очікую подвійних.

Ординар: Повернення
Ролан Гаррос
12:00/26 тра
Донна Векіч - Леся Цуренко
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Повернення
Ролан Гаррос
12:00/26 тра
Донна Векіч - Леся Цуренко
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі