«Дніпро» – «Русенборг». Відеопрогноз Вадима Скічка

22:05, 10 гру 2015
Коментатор каналу 2+2, постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко пропонує прогноз на матч 6-го туру Ліги Європи між «Дніпром» і «Русенборгом».

Вітаю вас, шановні відвідувачі сайту «Рейтинг Букмекерів», з вами коментатор на телеканалі «2+2», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ» та експерт ««Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко.

Зараз я в Дніпропетровську, де зіграють «Дніпро» та «Русенборг». Спробую спрогнозувати результат цього матчу Ліги Європи. І для «Дніпра», і для «Русенборга» це останній календарний матч року, а тому думаю, що багато футболістів думками вже у відпустці.

Щодо «Дніпра» це можна сказати точно, оскільки з деяких причин «Дніпру» точно не допоможуть Ротань, Зозуля, Селезньов, Лаштувка, Дуглас – велика кількість футболістів, причому основних футболістів.

У «Русенборга» немає таких втрат, і думаю, що норвежці, окрім того, сповнені жаги реваншу за поразку у Тронгеймі у першому матчі цих команд.

«Дніпро» зараз перебуває, безумовно, у кризі. Команда не вигравали останні 4 матчі. Між Мироном Маркевичем і командою існують суперечності. Він кілька разів дуже гостро висловлювався у пресі про своїх футболістів.

Тому думаю, що завтрашній матч буде схожим на поєдинок «Дніпра» з «Волинню» або з «Ворсклою», тобто буде дуже важким. Букмекери вважають «Дніпро» беззаперечним фаворитом, але я б так не квапився. Думаю, що, зваживши всі «за» і «проти», спробую зробити ставку на перемогу «Русенборга» із форою (+1) за 2.05 на William Hill.

Підписуйтесь на канал «Рейтингу Букмекерів», ставте лайки, грайте, вигравайте та ще обов’язково побачимось!

Ординар: Програш
Ліга Європи
22:05/10 гру
«Дніпро» - «Русенборг»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі