«Десна» – «Колос»: прогноз і ставка Олександра Золотогорського

14:00, 01 тра 2021
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалах «2+2» і MEGOGO Олександр Золотогорський склав прогноз на матч української Прем’єр-ліги «Десна» – «Колос».

Крута заруба буде в першому матчі суботи чергового туру УПЛ. «Десна» проти «Колоса». Чернігівцям потрібно вигравати, аби повертатися в зону єврокубків. «Колос» – поки там.

Знаєте, дуже важко щось прогнозувати. Адже в нашому українському футболі дуже часто багато додаткових не зовсім спортивних факторів. А в матчах «Колоса» часто ставлять пенальті (в минулій грі між цими командами їх було два, і закінчилося все 1:1). Юрій Іванов у минулому турі дуже дивний одинадцятиметровий призначив у ворота «Миная», якраз після підказки Андрія Коваленка на ВАРі.

Теоретично, можна спробувати взяти пенальті… Але мені хочеться вірити у краще. Ну не може «Десна» такою поганою серією завершити чемпіонат. Вони мають зібратися! Тим паче є шанси, що повернеться до гри Андрій Тотовицький.

Спробую спрогнозувати перемогу чернігівців у домашньому матчі. Коефіцієнт, що цікаво поступово зменшується, і зараз дорівнює 2,18.

Ординар: Програш
УПЛ. 24-й тур
14:00/1 тра
«Десна» - «Колос»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
53
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі