Даяна Ястремська – Вікторія Азаренко: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

22:00, 02 сер 2022
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк дав прогноз на матч турніру у Вашингтоні Даяна Ястремська – Вікторія Азаренко.

Даяна Ястремська

Останнім часом Ястремська повернулася до своєї улюбленої справи – чергування перемог з поразками. Невиразні результати тенісистка аргументувала поганим психологічним станом. Окрім цього, Даяна заявила, що вже давно не була вдома і через це їй важче концентруватися на грі. Але це все не заважає українці відвідувати різні курорти, ходити на вечірки та активно проводити час. Тому залишається лише здогадуватись, чого можна очікувати від Даяни під час американського відрізку сезону.

Головна проблема Ястремської – прямолінійна гра. Українка відмовляється думати на корті, вона виходить лише з однією метою – чим сильніше перебити м’яч через сітку. Даяна намагається загострювати з будь-яких позицій на корті, тому 40-50 невимушених помилок за матч – це не щось неймовірне, а буденність для Ястремської. Українка б’є по м’ячу лише плоско. Даяна всіма способами уникає гри в обороні, тому навіть на в’язких ґрунтових покриттях діє у надагресивній манері.

Вікторія Азаренко

Азаренко повноцінно повернулася до туру. Але складається таке враження, що найкращі роки екс-першої ракетки світу далеко позаду. Так, вона, як і раніше, високо стоїть у рейтингу, пробивається у фінальні стадії турнірів і постійно на слуху. Ось тільки Азаренко поки не знає, як їй конкурувати з молодшими, сильно б’ючими та різноплановими тенісистками, які щоразу обігрують білоруску на великих змаганнях. Ускладнюють завдання постійні проблеми із здоров’ям.

Азаренко, як і раніше, та сама тенісистка, яка має бійцівський характер і б’ється на корті до останнього розіграшу. Вікторія не має явних слабких сторін у своїй грі, вона конкурентоспроможна і в атаці, і в обороні. На своїх геймах білоруска може покластися на варіативну подачу. Азаренко не зациклюється на плоских ударах, вона довго тримає м’яч в корті за допомогою різаних, у найнепередбачуваніші моменти укорочує або грає в стилі «serve and volley».

Розбір поєдинку

Важко оцінити готовність Ястремської до старту американської частини сезону. Якщо Азаренко постійно робила фотозвіти та відео з тренувань, то Ястремська – з курортів та вечірок. На даний момент Вікторія на голову сильніша за українку. Представниця Беларусі гратиме на помилках суперниці, провокуватиме, збиватиме темп, за рахунок чого здобуде перемогу. Пропоную поставити на перемогу Азаренко із форою (-3).

Ординар: Виграш
Вашингтон
22:00/2 сер
Даяна Ястремська - Вікторія Азаренко
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Ставка без ризику» від БК 1xBet
Увага! Умови акції було змінено. Переглянути актуальний текст бонусу можна за посиланням.
343
Всі бонуси 1xBet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі